Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki? Néha úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Néha úgy érzem igen, de néha nem

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nagyon jóba lettünk,ha közös baráti program van, akkor mindig egymás társaságát keressük, egymás mellett ülünk, nagyon jókat tudunk nevetni. Gyakran megérintjük egymást(persze nem perverz értelemben :D )Facebookon is rendszeresen beszélgetünk.

Mondták is már, hogy szerintük én tetszem neki, meg sokan azt hiszik, hogy mi együtt vagyunk. De mostanság mégis úgy érzem, hogy bunkó, nem köszön vagy ha köszön akkor se mosolyog rám.



2017. ápr. 25. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy valamelyik közös ismerősötök meg kavarta a szart ? Ok nélkül elég indokolatlan a bunkóskodás.. én rá kérdeznék a helyedben, vagy nem mondtál valamit neki esetleg amin besértődhetett?
2017. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet talált magának valakit.. kérdezz rá. Nem akarlak lehangolni, folytasd nyugodtan a kapcsolatot, beszélj vele sokat s hátha lesz valami.😃
2017. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Néha van úgy, hogy interneten jól elbeszélgetünk, de másnap ha látjuk egymást, akkor ő csak odavet egy sziát és szinte rám se néz. Pedig én nem erőltetem a beszélgetést, elég sokszor ő kezdeményezi.
2017. ápr. 25. 20:48
 4/6 L.Bandita ***** válasza:
Lehet kicsit szégyenlős a gyerek szemtől szembe. Te neked tetszik vagy csak csavarod az agyát?
2017. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik. Nem szoktam a fiúkat hülyíteni. :D
2017. ápr. 25. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj vald be neki mit erzel es hatha bejon hatha nem,megkell probalni! En is sokaig huztam egy fiuval vegul kiderult hogy en is tetszek neki es most mar azt tervezgetjuk mikor talalkozunk :) egy eselyt meger ne felejtsd el! Mert lehet azzal hogy nem beszelsz neki az erzeseidrol a boldogsagodat engeded el, ne tedd!! Sok sikert!

19L

2017. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!