Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálhatnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik az egyik fiú az osztályból.Eleinte nagyon félénk voltam amikor cseteltünk,de aztán egyre jobban kinyiltam elötte.Nagyjából fél évig nagyon jóba is voltunk.Minden este beszéltünk és szinte mindent elmondtam neki.Utána az egyik barátnőm szülinapi bulit rendezett.Megbeszéltük a sráccal,hogy egész éjszaka együtt leszünk.De a buli elötti héten összevsztünk.Utána a buli elött egy két nappal kibékültünk,de a bulin nem csinátunk semmit.Beszélgettünk meg egy ideig úgy feküdtünk,hogy átkarolt.Az volt életem legszebb napja,de valahogy onnantól kezdve már nem vagyunk olyan jóba.Ez még decemberben történt.Azóta úgy érzem,hogy kerül,de ahányszor rákérdezek mindig tagadja.Én azt akarom,hogy minden olyan legyen mint régen volt.Szerintetek mit csinálhatnék?
2017. ápr. 29. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
"Én azt akarom,hogy minden olyan legyen mint régen volt." - ezt mondd meg neki így
2017. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Akarsz tőle valamit?
2017. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
modn el neki amit érzel
2017. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen akarok
2017. máj. 7. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!