Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik szerelem első látásra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Never give up kérdése:

Létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
2 napja történt, hogy egy fiú akit még előtte nem láttam felszállt a buszra én hátul ültem ő pedig elől állt volt köztünk kb 10 méter. Megtetszet de nem értem hogy mikor csak a külsejét tudom hogy hogyan néz ki.
2017. ápr. 29. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ez nem szerelem, hogyha csak megtetszett, max 2 hét, és elfelejted, ha nem látod többször.
2017. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Az még nem szerelem,hanem csak vonzalom.Első látásra tetszhet,de az még nem szerelem,mert csak az fog meg amit látsz.Ez olyan,hogy ha nem ismeritek meg egymást/nem látod többet akkor úgymond elfelejted.
2017. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólókkal.

Lehet, hogy nagyon megtetszik valaki első látásra, de ezek hormonok, és ez fizikai vonzalom. Utána beindul az agy, és sokmindent elképzel az ember, hogy milyen lehet a másik személy, és mit szeret, hogyan viselkedik, de ez csak a saját agyunkban létezik és nem valós. Ha megismered, és napról napra jobban szereted, méghozzá a valódi embert, és nem az álmodozásaidat, az az igazi szerelem.

2017. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, fellángolás, de ha nem látja többet, elhamvad. Ha meg járnak, majd együtt élnek, csak ritkán megy át csendes görögtűzbe, bár olyan is van:))
2017. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én inkább "szimpátiás láng"-nak mondanám.


Éppen most "szeretek ki" belőle. Olyan tulajdonságaira jöttem rá, hogy álmomba ne jöjjön elő!!! Brr...

2017. ápr. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös, és ha azok a rossz tulajdonságok miattad jöttek elő?
2017. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 arról majd a másik fog brrrregni - kettőn áll az ilyesmi
2017. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os, hogy érted?
2017. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagyis 7-es.
2017. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
úgy hogy az ötös ex-párja berreg majd itt az ötösről, hogy milyen - kétoldalú dolog (feltéve, ha gyakorizik)
2017. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!