Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha van egy akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy akibe bele vagyok zugva es ez a szerelem egyoldalu? (13-eves vagyok)

Figyelt kérdés
szerintetek??? es en 6 eve vagyok bele szerelmes mert 1-osztalytol egeszen 6.osztalyig bele voltam szerelmes.

2017. ápr. 30. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tud róla, hogy szereted? Bár ha ennyi idő alatt nem jött rá... Nem rosszból, de ez még nagyon gyerekszerelem. Most kezdene kialakulni a valódi, de hogy 6 évvel ezelőtt mi volt, azt még szerintem te sem tudod. Ha tud rólad és nem érdekli, hagyjad, lesz még más bőven.
2017. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 L.Bandita ***** válasza:
Honnét tudod hogy egyoldalú? Csúnyán néz rád?
2017. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 kerdezonek szol nem nez ram csunyan csak hat nem is tudom kozonbos de szerintem tudja hogy szeretem es kifelejtettem mondani hogy hat ugy oviba is vele jartam
2017. máj. 1. 11:06
 4/5 L.Bandita ***** válasza:
Udvarolj neki, nevettesd meg, beszélgess vele, ilyenek.Te fiú vagy?
2017. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4. kerdezonek szol fiu vagyok :D es koszonom a tanacsot
2017. máj. 1. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!