Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek történt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Az van hogy beleszerettem az osztálytársamba. Még egyszer sem beszélgettünk, de igazából nem is merek próbálkozni mert mi van ha esetleg elutasítana. 2 csoportra van az osztály osztva ezért van hogy csak 2-3 óránk van eggyütt.

Észrevettem hogy gyakran figyel órán, mivel én egy másik padsorban ülök viszont pont rálátok(direkt nézem). Nem tudom mit tegyek..

Szerintetek? Nagyon szeretem, pedig még tényleg nem igazán beszélgettünk, de valahogy megfogott. Egy nagyon visszahúzódó(én is ilyen vagyok), csendes fiúról van szó, aki nem mellesleg baromira jól néz ki.

17/l



2017. máj. 4. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mennyj oda hozzá.

Én is egy csöndes lány vagyok és ha tudom hogy van valaki pl az osztályba aki csöndes ahhoz odamegyek beszélgetni.A csendes emberek jobban megértik egymást.

Ne félj odamenni, sosem tudhatod mit hoz a sors.:)

Kicsit old fel, kezdeményezz beszélgetést.Utána majd jön magától a többi dolog.

Bár én nem kezdenék ki osztálytársal mert ha szakítotok akkor még az ő arcát kell elviselni nem tudom hány évig...

2017. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Technokol Rapid ***** válasza:

Ülj mellé órán. Ha gyakran figyel, akkor valószínüleg te is tetszel neki, csak nem mer lépni. Szóval beszélgess vele. Lehet, hogy attól felbátorodik.


Írj majd, hogy mi lett :)

2017. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ezt nem tudom megvalósítani. Túl gyenge vagyok ahoz, hogy esetleg elutasít vagy megbánt.
2017. máj. 5. 08:26
 4/14 Technokol Rapid ***** válasza:
Ne sajnáltasd magad. Mi történhet? elmondom: Leülsz mellé, beszélgettek, aztán ha végre leesik neki, hogy tetszik neked akkor vagy viszonozza a dolgot vagy nem. Szerintem még mindig, jobb hogyha visszautasít, mint hogyha nem mersz lépni és soha nem tudod meg, hogy "Vajon mi lett volna ha..."
2017. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, egyszerűen belefáradtam abba hogy ő nem lép. Mondjuk hogy is lépne? Életünkben nem beszéltünk még egymással. Egyszerűen nem tudom levenni róla a szemem. Én is szívesen kezdeményeznék ha nem lenne egy bunkó padtársa(szintén fiú), aki állandóan bunkózik velem, lecsúnyáz és még sorolhatnám. Gondolom ez miatt nem mer lépni, hogy aztán nehogy már ő legyen az osztály hülyéje aki az osztály csúnyájával jár. Bevallom nem vagyok egy szépség, de úgy látom hogy bejövök neki, ja és még egyszersem csúnyázott le, míg az osztály többi fiúja igen. Szerintetek ez jót jelent? Vagy csak a visszahúzódósága miatt kegyes velem és nem piszkál?
2017. máj. 5. 17:28
 6/14 Technokol Rapid ***** válasza:
Egyszerűen van benne emberség és nem olyan mint osztály többi része. Kőbunkók. Ha ilyen gonosz osztályod van tényleg elég nehéz lehet. Ez már rajtad áll, hogy megpróbálod-e. Az osztály meg fog ítélni emiatt, de egy idő után megszokják. Az én osztályomban is van egy pár. Szerintem rohadtul nem illenek össze, de most mit tudok csinálni velük?
2017. máj. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazad van. Megkéne próbálnom. De két nagy akadálya van ennek. Az egyik hogy nem ül egyedül hogy én most oda menjek hozzá, hogy szia, leülhetek melléd, a második hogy mindig a haverjaival van. Így sajnos nehéz odamennnem hozzá, na meg témánk sem lenne mivel még nem kommunikáltunk egymással. Pedig annyira aranyos, és tényleg visszahúzódó(úgy mint én is), nem közömbös számomra, úgy odamennék hozzá, és a szemébe mondanám hogy mit érzek. De ha ő nem lép, akkor én sem fogok. Elég jelét mutattam már annak hogy tetszik, most ő következik.
2017. máj. 5. 18:23
 8/14 Technokol Rapid ***** válasza:
Hát jó. Biztos van még módja a szóba elegyedésnek. Kíváncsian várom a fejleményeket ;)
2017. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Csak csütörtökön lesz sulink..

Privibe is beszélhetünk.

2017. máj. 5. 18:41
 10/14 anonim válasza:
És ha Facebookon ráírsz?:) Ott nem látja senki. ;)
2017. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!