Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek történt már ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Az van hogy beleszerettem az osztálytársamba. Még egyszer sem beszélgettünk, de igazából nem is merek próbálkozni mert mi van ha esetleg elutasítana. 2 csoportra van az osztály osztva ezért van hogy csak 2-3 óránk van eggyütt.

Észrevettem hogy gyakran figyel órán, mivel én egy másik padsorban ülök viszont pont rálátok(direkt nézem). Nem tudom mit tegyek..

Szerintetek? Nagyon szeretem, pedig még tényleg nem igazán beszélgettünk, de valahogy megfogott. Egy nagyon visszahúzódó(én is ilyen vagyok), csendes fiúról van szó, aki nem mellesleg baromira jól néz ki.

17/l



2017. máj. 4. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

" nem is merek próbálkozni mert mi van ha esetleg elutasítana."


Tényleg! Mi van ha esetleg elutasítana? Meséld el nekem! Mert mi van? Semmi. Megpróbálod mással, másképp.

2017. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pénteken beszéltem vele, és az egész osztály előtt le égetett. Félre akartam hívni, de ő hangosan felnevezett hogy velem sehova sem megy. Szószerint azt mondta hogy én vagyok az osztály legcsúnyább lánya, és hogy nem ártana elmennem fodrászhoz(derékig ér, és mindeki csúfol miatta). A végén pedig azt mondta hogy ha én lennék az utolsó lány a világon sem nyúlna hozzám.
2017. máj. 13. 17:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Szomorú :(
2017. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Emiatt ne szomorkodj, kérdező. Te megtettél minden tőled telhetőt, nem rajtad múlott tehát a sikertelenség. A blamával meg ne foglalkozz. Minden csoda három napig tart, egykettőre elfelejtik ezt is. És ilyen hozzáállással a fiú is megkapja még a magáét.
2017. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!