Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan dolgozzam fel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

A lényeg röviden:

Van egy csaj akivel találkozgattunk eleinte jól ment minden, bele is szerettem, de nem jöttünk össze még csók se volt. Sajnos idő közbe adódtak problémák és látom előre, hogy nem lesz ebből semmi se. A baj az az, hogy én bele szerettem, és hogy egy ideje nem találkoztunk nagyon hiányzik is, szinte egyfolytában rá gondolok, hogy mit kéne csinálni, de ha ésszel gondolkozok tudom, hogy ennek nincs értelme és sose leszünk együtt egyéb okok miatt, de hogy dolgozzam ezt fel, mivel olyan érzés mitha szakítottunk volna, ez emészt egész nap


2017. máj. 4. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni valahogy majd úgy is túl leszel rajta. Tudom, hogy most nagyon szar, mert hasonló problémám van mint neked. :( Miért nem lehettek együtt?
2017. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hosszú dolog, de nem rajtam múlott, én bármit megtennék érte
2017. máj. 4. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon meg tudlak érteni. Én ismerkedtem egy fiúval,de nem jött össze a dolog. Köztünk sem volt semmi nagy dolog,viszont kialakult az érzelmi kötődés. Részemről igen. Tudom,hogy nem lehetünk együtt. Nekünk sok tényező játszik közbe. Viszont 1,5hete "szakítottunk",és azóta majd belepusztulok a bánatba. Fogalmam sincs mikor fogom tudni elfelejteni. Tudom,hogy idővel menni fog,de most magyon nehéz. Azóta ezen kattogok. Az eszem tudja,hogy ez így helyes,de a szívem...

Sok sikert neked. Szerintem nem lesz könnyű dolgod. Annyit mondok,ha van menthető mentsd. Ha mégis tudnátok együtt lenni,tegyétek meg. Az én esetemben ez lehetetlen,de hátha nektek sikerül...

2017. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nálatok miért nem működött a dolog?

2017. máj. 4. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Közhely, de ezt az idő gyógyítja be. Öt hónapja hasonlót éltem át, mostanra rendben van minden.


Ha az idő nem, akkor egy másik lány/fiú még könnyebben megteszi, próbálkozz ezzel.

2017. jún. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!