Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozzam föl a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam föl a párom elvesztését?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A fiúm 21 volt, 2 hónapja eljegyzett, 3 és fél éve gyütt voltunk. Azomban 2 hete eltávozott közülünk, mert dél amerikában van és bekapott valami halálos csípést. Nem tudom hogy fogom kibírni nélküle, mi enyhítheti a hiányát?
2016. márc. 30. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
háát reménykedjünk hogy erős vagy szerintem keress fel egy pszichológust, de a keményeb fajta is jó lene ide de atol félek h sirnál is, bár jó ha kisirod magad, de keress 1 pszichológust, ha gondolod írd le bőveben, mert az is segíthet ha beszélsz róla.. meg hátha tudoksegíteni :c
2016. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Részvétem:'( én is azt tudom tanácsolni, hogy keress fel egy pszihológust, ő tudna segíteni:( ha gondolod, és szeretnél valakivel beszélgetni, írj rám nyugodtan:) ilyenkor senki sem szeretne egyedül lenni... :(
2016. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!