Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és jövőre is az lesz (most 8.-osak vagyunk) nagyon bejön viszont nem tudom hogy kezdeményezzek mert ha esetleg nem jövök be neki vagy valami akkor lehet hogy még a mostani legjobb barát viszonyunknak is ,,kampec". Majdnem minden órán előttem illetve mögöttem öl és rengeteget dumálunk élőbe viszont messengeren mindig leráz és ezt nem tudom hogy azért csinálja mert élőbe nem mert vagy mert csak élőbe szeret velem beszélni. 14/L

2017. máj. 6. 15:27
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan kezdemenyezz te es meglatod hogy reagal ra esetleg ha semmit de ugy erzed hogy bejossz neki akkor kerdezz ra
2017. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!