Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 osztálytársam is tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 osztálytársam is tetszik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most vagyok nyolcadikos, és tetszik egy fiú és egy lány is. A fiúnak a kinézete és a humora tetszik, míg a lánnyal nagyon jókat beszélgetünk és mellette biztonságban érzem magam. De a fiút is nagyon kedvelem és szinte biztos hogy ő is engem. Tudom hogy nagyon szánalmas vagyok, de mindkettőjükkel nagyon jóban vagyok és már ők is kezdik érezni hogy valami van velem és nem tudom mit csináljak! Gondoltam már arra is hogy ez ebben a korban normális, de nagyon rossz így tanácstalanul!

A válaszokat előre is köszönöm!

14/l



2017. máj. 6. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiút választd.
2017. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szexelj mind kettővel
2017. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval lett egy barátnőd, akivel van miről beszélned, és van egy fiú, aki tetszik. Beszéld meg a barátnőddel, hogy mi legyen a fiúval, hisz ő látja nap mint nap, hogy mi folyik köztetek.
2017. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!