Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis h nem akarok szenvedni?

Normalis h nem akarok szenvedni?

Figyelt kérdés
Onzo vagyok? Merjem megmondani a paromnak vagy nagy hulyeseg lenne, h ugy probaljuk meg osszehozni a masodik gyereket, h tuti ne nyaron kelljen megèlnel a terhesseg utolso 3hònapjat legalabb? Ha jol kiszamoljuk megoldhato. De nem gyerekes? Szornyem birtam az utolso negy honapot amikor azok majus junius julius Augusztus es szept elejere estek az utolso honapok.. egyszeruen nem menne megint.
2016. szept. 9. 11:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Menne megint. Ahogy ment elsőre is. Csak nem akarod. Igen, egy kicsit önző dolog, hiszen egy életről beszélünk, ami nyáron épp akkora érték, mint télen, jöjjön bármikor is, de ha meg tudjátok oldani, hogy mindenkinek jó legyen, akkor miért ne tennétek úgy? Beszélgessetek róla!
2016. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem vagy önző.A helyedben nem is vállalnék be még egy gyereket. A terhesség borzasztó dolog és a szülés is az.
2016. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem önző dolog és össze is jöhet :) ( én alapból nehezen bírom a nagy meleget, pedig nem vagyok sem öreg, sem beteg..)
2016. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Egészen addig normális vágy, amíg nem veteted el, ha mégse akkor fogan, mint tervezted.
2016. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!! Koszonom a gyors valaszokat.

Nem vetetnem el, ha akkor jonne,amikor nem terbeztuk. Igen vegigcsinalnam. Megtudnam tenni,de egyszeruen alapjaraton sem birom a meleget. Nagyon nem. Nyaron vernyomas gyogyszer is elokerul. A magam egeszseget es a kicsiet is feltenèm, mikor leszek rosszul..

1#valaszolo sehol nem irtam olyat h nem akkora ertek nyaron, mint telen. Probald ujra ertelmezni.:)

2016. szept. 9. 11:39
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyebkent jovo szept 2an lesz az eskuvonk. Parom mar 2honappal azelott nekI szeretne fogni a dolognak. Azt mondta gondoljam at. Szerintetek ha sikerul olyan gyorsan, akkor nem hanyom vegig a lagzit?
2016. szept. 9. 11:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeptemberben szültem és azt mondtam sokáig, hogy nem szeretnék így időzíteni még egyszer. Aztán azt, hogy teljesen mindegy, csak jöjjön a baba.


Ezt senki nem tudja garantálni. Minden terhesség más, úgyhogy az elsőből sem tudsz kiindulni. Remélhetőleg nem hányod majd végig..

2016. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazabol tudom h nem egyforma mindem terhesseg, de mint irtam Alapjaraton nem birom a meleget..
2016. szept. 9. 12:01
 9/20 A kérdező kommentje:
Remelem.:( koszi h irtäl.*
2016. szept. 9. 12:01
 10/20 anonim ***** válasza:

Időzítés, haaaaat :)

Az első probálkozastól 2 év múlva fogom majd először a kezembe ezt a babát.

Úgy hogy hárommal azonnal terhes lettem.

Szóval, hiába szeretnél idoziteni, nem biztos hogy a baba is úgy akarja :)

Egyébként nem önzés. Az élet érték és csoda, ez igaz, de félév múlva is ugyanúgy az lesz.

Az esküvőhöz: 8 hetesen alig bírtam vánszorogni, olyan rosszul voltam. Nem hánytam, egyfolytában émelyegtem, folyton fáradt voltam. Kb este 9utan egyszerűen nem bírtam a szemem nyitva tartani.

Drukkolok ,hogy sikerüljön, ahogyan szeretnéd.

2016. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!