Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt álmodom hogy megcsalom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodom hogy megcsalom a barátom. Miért van ez?

Figyelt kérdés
először egyik osztálytársammal csaltam meg álmomban, majd egy újabbal... később volt szerelmem próbálkozott, akivel úgymond "kavartunk". őt sikerült leállítanom. az utolsó ilyen álmom egy évfolyamtárssal volt. miután ezeket álmodtam, az illetőkre rá sem tudtam nézni pár napig. a barátomat nagyon szeretem, és ő is engem, sosem tudnám megcsalni. de akkor miért álmodok ilyet?

2017. máj. 8. 00:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velem is történtek hasonlók, mindennél jobban szeretem a barátomat és másra rá sem néznék. Velem akkor történtek ilyenek, mikor intimitás terén elhidegültünk. Lehetséges, hogy mostanában nem elégít ki? Ha igen, újra közelebb kéne kerülnötök és odafigyelni egymásra a szeretkezés terén. Az agy így jelez.
2017. máj. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!