Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elrontottam mindent?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki tetszik, neha egymasra nezunk de semmi mas kalcsolatban nem allunk. Nem is beszeltunk eddig egy szot sem.. Szerintem tetszek en is neki. Gondolkoztam es ugy dontottem h a heten elhivom randizni, de o megelozott es ma oda akart jonni hozzam (nagyon ugy nezett ki) de en beijedtem es gyava nyul modjara elmentem mielott oda ert volna hozzam... Szerintetek nagyon nagy tahonak tarthat? Megeri elhivnom a heten randizni? Egyebkent mindketten felenkek vagyunk... En 16/f es o 15/l Koszi a valaszokat.

2015. márc. 3. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ohhhhh de gyökér vagy, de azért cuki.:)
2015. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd el holnap.
2015. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gyoker vagyok... Csak annyira megijedtem, nem voltam felkeszulve..
2015. márc. 3. 21:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindegy, mit mondunk, úgyse mered elhívni. Ahhoz előbb meg kéne keresni a tökeidet...
2015. márc. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztositalak, hogy el fogom hivni, mert osszeszedem magam, de ez ma nagyon varatlan volt... Amugy nem bunkozast kertem... -.-"
2015. márc. 3. 22:42
 6/6 anonim válasza:
Na, mi törtent? Elhivtad? Randiztatok? :)
2015. márc. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!