Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ilyenkor? 15L...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? 15L (Nagyon oda vagyok a fiúért)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel sokáig nagyon jól megvoltunk, aztán így egy idő után nem nagyon beszéltünk. Amikor az utcán vagy valahol találkozunk, akkor mindig kedves beszélün is. Van hogy telefonon is meg facebookon is. Aztán egyik nap irt hogy találkozzunk, és hogy eszéljünk, meg is beszéltük, mikor hol és azt monda ír ha itt lesz és menjek le. De nem írt, szerintetek? Ilyenkor írjak neki? Vagy várjam meg amíg ő ír?
2017. máj. 13. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan írj
2017. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy fiúnak az nagyon fontos hogy ne csak ő keresse a lányt hanem a lány is őt(így érzi hogy a lányt érdekli, tapasztalat)
2017. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
írtál végül?
2017. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, végül mire írtam volna ő kért bocsánatot, azán beszéltünk :)
2017. máj. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!