Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem, ha mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha mindenki azt hiszi ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Annyi a történet, hogy nagyon sokat beszélgettem egy osztálytársammal, írogattunk egymásnak. Nem vagyok az a kétségbeesett fajta, ha láttam volna, hogy nem érdeklem, hagytam volna. De nem így volt, éreztem, hogy ő is akar valamit. Múlt az idő, volt hogy találkozhattunk volna, de nem jött össze, vagy egyszerűen valami történt és kevesebbet beszéltünk. De ez szintén nem csak az én részemről, nem futottam utána. A lényeg, hogy mégsem tudtunk annyira jól kijönni egymással. Mostanában pedig különböző emberektől hallom vissza az osztályban, hogy én írtam neki, reménytelenül mentem utána. Hogy olyat írtam neki valamikor amit ő furának tartott (konkrétan tudják mit írtam), és úgy van beállítva a szituáció mintha ő soha nem akart volna tőlem semmit. Sokszor volt, hogy ő is fura ürüggyel írt rám, de én ezt soha nem mondtam másnak, aranyosnak tartottam. Szóval mindenki azt hiszi, hogy ilyen vagyok. Alapvetően nem érdekelne mások véleménye, inkább az bánt, hogy én soha nem tettem volna ilyet vele, és, hogy ez történt velem, pedig soha semmi rosszat nem csináltam. Kicsit utálom is magam, mert habár nagyon haragszom rá, sokszor elszáll, mert nagyon szép lány. Pedig nem kéne, mivel lejáratott, holott ő pontosan tudja az igazságot. Nem tudom mit kéne tennem, hagyni, vagy csinálni valamit? Előre is köszönöm a válaszokat 17/f

2017. máj. 20. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd nekem is volt hasonló sztorim.

Most már hálát adok amiért hagytam...elhiszed?


Mert különben azt a tökéletes csajt, aki ilyet sose tenne velem talán meg se ismerem.


Szvsz ahelyett, hogy ezen gondolkodsz és agyalsz, inkább ne törődj az egésszel.

Pl; ne írj ki ilyen kérdéseket.

2017. máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Alapvetően nem érdekelne mások véleménye..."

Nem a túrót nem! 17 évesen szeretjük ezt hangoztatni, de valójában csak 50 fölött jutunk el oda, hogy tényleg nem érdekel mások véleménye. (Illetve csak a nekünk igazán fontos emberek véleménye érdekel.) Nincs is ezzel baj. A baj azzal van, hogy férfiésszel próbálod megfejteni a lány viselkedését. Hidd el, nem fog menni. Idővel majd rájössz, hogy mennyire mások ők, mint mi. Ez nem baj, csak ettől még nem kell hülyének nézni a másik nemet. Az sem biztos, hogy rosszat akart azzal, amit tett. Akkor, abban a pillanatban ezt tartotta helyesnek, és csak te látod a személyed elleni támadásnak.

2017. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, a csajok többsége ilyen. Jól pofára kéne ejteni, megérdemelné. Többet nem írok az ilyen "emberről" mert kimoderálnak. :D Hagyd a fenébe, ennyi a lényeg.
2017. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!