Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kell tennem ha nagyon...

Mit kell tennem ha nagyon magányos vagyok, emberek között is? legszívesebben egyedül vagyok. mindenki teljesen más mint én.

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha legszivesebben egyedul vagy hogy lehetsz maganyos? Egyebkent rengeteg olyan van mint te, regebben en is ilyen votlam.
2016. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ó, emberek között lehet a legmagányosabbnak lenni. Azt írod, hogy legszívesebben egyedül vagy. Ha szeretsz egyedül lenni, legyél egyedül. Vagy mégis vágynál a társaságra? Nem igazán értem a problémádat, bár hasonló vagyok én is.
2016. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Sztem nem talál olyat akivel jó együtt lenni, de egyedül meg még mindig jobb mint azokkal akikkel nem igazán jön ki (vagyis az emberek nagy része)

Legalább is rám ez igaz

2016. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
utolso pontosan igaz.
2016. szept. 13. 15:13
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Meg kell próbálni olyan embereket találni akik hasonlóak mint te :) A legegyszerűbb ezt úgy elkezdeni, ha valami nagyon érdekel, sport/hobbi, akármi, akkor ilyesmi jellegű programokat keresel magadnak, és már ott biztosan van egy közös pont
2016. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy idősödöm, egyre inkább az a véleményem, hogy az ember mindig egyedül van - társaságban is. A társaság csak egy (vizuális) felszínes valami. És ez akkor derül ki általában, ha az ember komoly bajba kerül. Persze, vannak kivételek. Valójában mindenki "egyénizik" (a cselekedeteit elsősorban úgy végzi, hogy előtte végiggondolja, hogyan jön ki neki hosszabb távon). A társasági élet csak egy színjáték - de az ember azért részt vesz benne. A (ki -ki) a másik nemmel való kettőst pedig nem érdemes kihagyni, mert a nélkül is lehet élni - csak....
2016. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok :/ nem igazán találom heylem egyik társaságban sem nem is keres senki :( szoval nekem is jól jönne vm segítség
2016. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem osszekeveritek a maganyt a szorongassal. A maganyra a jo kapcsolatok kialakitasa a megoldas. A szorongas pedig ezt megakadalyozza, igy megoldas sem lehet ra a tarsasag. (de arra is van)
2016. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen más vagy, mint mindenki más... az jó dolog!
2016. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy, és f. vagy l.?
2016. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!