Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozzam fel hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel hogy többet nem láthatom?

Figyelt kérdés
18/f ő is 18 éves volt, 14 éves korunk óta együtt voltunk..

2017. máj. 21. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért nem láthatod többet?
2017. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
leukémia..
2017. máj. 21. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudok mit mondani így ismeretlenül is megkönnyeztem ezt... Nem lehet teljesen feldolgozni. Mondják hogy az idő begyógyítja a sebeket de ez nem igaz van akit soha nem tudunk elfelejteni. Azt mondom csak a szépre emlékezz. És próbálj ne bánkódni hogy vége lett, örülj mert megtörtént és megismerhetted...
2017. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most ment el negyedikén :'(
2017. máj. 21. 14:01
 5/8 anonim válasza:
Részvétem <3
2017. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Az emlékét örökké őrizd meg, így egy kis része benned tovább élhet!

Mindenképp keress fel egy pszichológust, sokat segíthet a történtek feldolgozásában!

2017. máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A dokikra én ezt nem bíznám. Ki ismeri legjobban önmagadat? Te. Én azt tudom javasolni neked, hogy keress minél hamarabb egy lányt, aki szeretetet akar neked adni és te is próbálj szeretetet adni neki. Nem jó ilyenkor ha egyedül maradsz. Idő kell igen, de nem egyedül. Amikor megismerkedsz az új lánnyal, ne említsd neki ezt egy darabig, mert a közöttetek levő új lehetőséget rontod el vele. Idővel persze felhozhatod és meg kell tudnotok beszélni ezt egymással, hogy képben legyen és fura dolog ez, de miután elmondod majd neki, könnyebben tudsz majd kötődni az új lányhoz is, mert azt fogod érezni, hogy megért téged, szal könnyebben tudsz majd az új lánnyal azonosulni érzelmileg. Ezért fontos ez. Csak ne ijeszd el az elején őt ezzel. Szerintem nem jó egy idegen dokihoz fordulni és az se jó, ha egyedül maradsz. Ilyenkor a legjobb ha minél hamarabb keresel egy másik lányt, akivel törődhettek egymással (és itt most pont nem a szexre gondolok).
2017. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló valószínűleg nem volt még pszichológusnál. Valóban nem ismer téged, de a helyzetet (vagy ahhoz hasonlót) már igen, más embereken keresztül, akiknek segített. Én voltam már nem egyszer, tudom miről beszélek. Egy jó pszichológus nem mondja meg a tutit, nem magyaráz bele a dolgokba semmit, csak tanácsot ad, ami nagyon hasznos tud lenni.


Azt pedig egyáltalán nem tartom megszívlelendő tanácsnak, hogy csajozz be azonnal. A gyász ettől nem múlik el és talán neked is bűntudatod lenne emiatt. Érdemes kimozdulni haverokkal, csinálni ezt-azt, de csajozni majd talán egy kicsit később.

2017. máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!