Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki nagyon bejon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki nagyon bejon de nem tudom eldonteni hogy en bejovok e neki. szerintetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki mar regota tetszik es azt tudom h tavaly en is tetszettem neki mostanaban mindig ramir es sokat beszelgetunk de elobe soha nem jon oda hozzam..nekem kene odamenni beszelgetni? Es mi lenne ha nincs kozos temank? Szerintetek bejovok neki vagy nem?

2017. máj. 21. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tavaly tetszettél neki akkor valószínűleg idén is. Szerintem ha rádír akkor kívancsi rád de élőben meg nem mer oda menni hozzád. Próbáld meg egyszer menj oda te hozzá és meglátod a reakciójából, hogy örül-e neki.
2017. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oke koszonom csak hat nagyon izgulok es nem tudom lenne e kozos temank ilyenkor soha nem jut eszembe semmi mert nagyon izgulok
2017. máj. 21. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. Majd jön minden magától miután oda mész.
2017. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2017. máj. 21. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!