Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldonteni higy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldonteni higy tetszik-e a fiu. Miert van ez?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mert nő vagy.
2017. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig higynek írom a hogyot :D

A kérdésre válaszolva: Biztos vannak tulajdonságai amik nem szimpatikusak neked és az elveszi a varázsát :D

2017. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a helyzet.Gyakran én sem tudom eldönteni,talán azért mert van ami pozitív benne és van ami negatív.Ilyenkor általában azon gondolkodok el,hogy milyen rossz szokásai vannak például és,hogy azt meg tudnám e szokni,vagy inkább helyből hanyagolják.
2017. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp az a rossz gondolkodás . Hogy a rosszra gondoltok . Inkább a jó tulajdonságaira . Mindenki van létezik de senki sem tökéletes mindenkinek van pozitív és negatív oldala mert ilyen kettős érzékű világban élünk. Most ezért ne így döntsd el hogy nem kell mert ha jó miért ne tetszen . Biztos hogy egészségileg rendben okés meg sportból valamit csinál a csávó . Túl sok határt képzeltek el ami persze hogy nem valósul meg soha .
2017. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ma beszeltem vele es azt mondta, hogy esku komolyan gondolta, meg higy mikor megkerdezte tolem h bejon-e nekem es nem irtam vissza akkor elkezdett sirni
2017. máj. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!