Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene? :/ Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? :/ Miért mondta ezt? Miért nem vállalja a véleményét?

Figyelt kérdés

Tehát van egy fiú, akivel szemezgetni szoktam. Vagy csak ő bámul. Aztán a minap rám írt Facebookon. Azt írta jó fej vagyok szép a mosolyom és jól nézek ki. Aztán írta, hogy ezt ne mondjam el a barátaimnak. ( Van egy közös baráti körünk. Rájuk célzott)

Valaki nem tudja miért írta? :/



2017. máj. 21. 21:08
 1/4 anonim válasza:

Szió! :)

Semmi okod az aggodalomra, legalább is szerintem. Tetszel neki(ez tény), és nem szeretné ha mások megtudnák, mert fél, hogy kinevetik és piszkálni fognak téged is meg őt is! Természetesen azért, mert zavarba jönne, nem azért, mert szégyell téged :)

2017. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle :) Biztos el tudja mondani miért szeretné ezt, felesleges ezen rágódnod. Ha meg tényleg tetszel neki és el is mondja biztos nem szégyell. Közös baráti körben gyakoriak az ilyenek, igazából én sem értem mire jó a titkolózás. Lehet csak nem akar bekavarni meg hogy ezzel foglalkozzanak a többiek, míg köztetek nem tisztázódik mi is legyen, lesz e valami
2017. máj. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát nem tudom..

Mindenesetre köszi a választ. :)

2017. máj. 21. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Kér, hogy ne mondd el közös barátaitoknak, mert ha visszautasítod, semleges számodra nem akar nevetség tárgya lenni.
2017. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!