Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről, aki egy anonim fórumon névvel és elérhetőséggel vállalja a véleményét, holott tisztában van vele, hogy ez ellentétes az ott írók többségével?

Figyelt kérdés
Bátor? Fanatikus, a véleményét illetően? Ostoba? Esetleg exhibicionista? Mit gondoltok erről?
2013. febr. 13. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ő döntése, hogy mit csinál. Én tiszteletben tartom ezt.

Nincs róla semmi véleményem ez alapján, hiszen rengeteg oka lehet annak, hogy ha valaki kiírja a dolgait, valaki meg nem. Nem ismerhetjük a szándékát és a környezetét.


Valószínű lenne, hogy az illető nem troll.

Bár ettől még minden lehetséges. Elmebeteg is lehet valaki.


Egyébként, ha magamból indulok ki, akkor nincs jelentőssége ennek.

Ha viszont az emberek egy részéből induluk ki, akkor én inkább nem írnám ki a nevem, főleg nem mondanék el mindent, amit gondolok.


Ennek nem csak félelem lehet az oka és nem csak undor. De most ne menjünk ebbe bele.


Vannak akik reklámozzák magukat a név kiírással, vannak akik manpilálni akarják így az embereket. Manipulálni jó értelemben is lehet, természetesen.

2013. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyílván azért adja meg valaki az elérhetőségét, mert szívesen veszi, ha elérik....
2013. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én most találkoztam egy ilyen úriemberrel egy fórumon, és erősen elgondolkodtatott. Feltettem magamnak a kérdést, hogy én merném-e így vállalni a véleményemet, és bizony azt kell mondanom, hogy nem.
2013. febr. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!