Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok én csúnya fiú,...

Miért vagyok én csúnya fiú, valaki vállalja, hogy egy közös séta alatt alaposabban megvizsgál és elmondja őszinte véleményét testi hibáimat? Lehetőleg csaj, mert hát ők neveznek mégis csak rondának többnyire valamiért.

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép alapján is meg tudják mondani. Mivel a külsődre vagy kíváncsi, nem kell személyes találkozás.
2014. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha küldesz magadról képet mondok kritikát.
2014. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De egyes igenis kell személyes találka! El is mondom miért. Nem egyszer mondták már h képen másképp nézek ki, mint élőben, a jelek szerint képen szebb vagyok! Igen képzeld volt olyan, hogy egy lány képem alapján elájult tőle, hogy fúú, de helyes srác vagyok meg ihaj csuhaj aztán élőben meg láttam, hogy fúj, hát ez ronda és utána tiltott is amúgy ismerősei közül. De ez csak egy példa. Máskor meg csak úgy jelezte a casj, hogy hát kép alapján nem is így nézek ki, másra számított, vagyis lerondázott burkoltan.
2014. júl. 27. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van fogad? Nem lehet hogy nincs? és a lányok azt látták meg élőben ezért nem tetszettél?
2014. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
látatlanban megmondom: alacsonyabb vagy mint gondolta, szar a tartásod, büdös a szád, szarok a fogaid, vinnyogó hangod van, tenyérbemászó a modorod, stb.
2014. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eloben is ekkora rinyagep vagy? Na ezert lepnek le a csajok.
2014. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszoló kapizsgálja, hát mi egyéb oka lehetne hogy képen teljesen másnak gondolnak..
2014. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj, ha gondolod! ;)
2014. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!