Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti tinik hogyan valltatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tinik hogyan valltatok szerelmet vagy hogy valltak nektek szerelmet? 🙂

Figyelt kérdés

Hogyan mondta el? Mi történt utána?

Szimplan csak kíváncsiságból



2017. máj. 23. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Legtöbbször az első csók után valaki kinyögte, kínos csönd majd a másik is. :D Nem szeretem lerohanni vele a lányokat, hogy amint meglátom megkérem a kezét, de régen, mikor nagyon tapasztalatlan voltam olyan is volt, hogy a szerelmet összekevertem azzal, hogy tetszik az illető. ,_, Ez elég sok galibát okozott. :D
2017. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÉN CSAK ELMONDTAM NEKI HOGY TETSZIK :o
2017. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hat beszelgettunk es mondtam valami cukit es mondta h de edes vagy.. en meg mondtam h koszi. es megkerdezte h leszek e az o edese?
2017. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!