Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék jobban lenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék jobban lenni? Tegnap szakított velem a barátom. A többi lent

Figyelt kérdés
nem leszek hosszú. Nagyon szeretem ezt a fiút és tegnap szakított lényegtelen miért meg minden. De tényleg nagyon jó volt vele és nagyon rossz, hogy ez lett. Szóval az van, hogy tegnap óta nem birok enni..érzem, hogy éhes vagyok de nem megy..állandóan a sírás fojtogat és annyira faj ez az egész. Egy suliba járok vele szóval mindennap látom..de már csak 23 nap és vége . Ja es sulis fellépés lesz és én vele keringozok..nagyon felek, hogy Elfogom sírni magam. Állandóan ideges vagyok ez miatt csak ra tudok gondolni és, hogy faj, hogy nincs velem. Tudom, hogy nem éri meg egy fiú miatt se főleg ilyen miatt nem.... de nagyon szarul vagyok. Kerlek segítsetek :(
2017. máj. 24. 15:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és állandóan remegek ez miatt. Meg gyomorideg..minden szar
2017. máj. 24. 15:29
 2/6 papagenou ***** válasza:
100%
sírd ki magad nyugodtan, aztán találkozz a barátokkal, ne légy egyedül, ha nem muszáj :) pár nap és jobb lesz.
2017. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia ,lehet hogy nem lesz hasznos ( hiszen mindenkinél más válik be :) ) ,de szerintem írd ki magadból. Akár csak egy lapra,akár leírhatod nekem privibe ,ha gondolod.

Én már nagyon sokszor alkalmaztam ezt,főleg amikor másra sem tudtam gondolni. Egyszer leírtam minden érzésemet,azután jó ideig nem igazán gondoltam rá. Mondjuk én nem látom minden nap :/


Illetve hagyd a siránkozást ( nem bunkóságból ). Légy erős,mozogj sokat,legyél boldog :) Ne is gondolj a múltra,ami elmúlt,elmúlt :))


Remélem tudtam segíteni !

2017. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd én megvigasztallak :D
2017. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen , pár hét alatt lecseng a java aztán lesz kisebb a gond . Cseréljetek partnert mert nagyon rossz lesz a tánc . Vagy ha nem kötelező ne menj el vele .
2017. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszokat! Sírtam én már annyit, hogy csodálkozom, hogy nem folyt ki a szememen a testemben levő összes víz :D Ki is beszéltem már magamból..de csak így hirtelen ram tor az idegesség és akkor vele együtt a hányinger..sajnos cserélni már nem lehet se kiszállni. De tulelem. Vagy is remelem..
2017. máj. 24. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!