Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm állandóan zaklat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan zaklat az öltözködésem miatt, már nem bírom?

Figyelt kérdés
Múltkor például az volt a baja, hogy elmentem moziba vele barna szandálban, fehér zoknival. Azt mondta, hogy mennyire gáz vagyok és mindenki minket nézett. Sztm tökre praktikus volt jól éreztem magam benne, kényelmes is volt, nem értem mit van ezen annyira kiakadva. Nagyon szeretem, de néha elgondolkozom, hogy megéri-e az, hogy állandóan megszabja az öltözködésem. 20/f

2017. máj. 25. 15:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előbbi hozzászólóval. Én sem viselek zoknit szandállal, de tényleg kíváncsi lennék a magyarázatra, hogy miért veri ki mindenkinél a biztosítékot ez a kombináció. Az nem gáz, ha valaki öltönyhöz tornacipőt visel? Mégsem övezi akkora elutasítás, mint a szandál zokni kombót. Arra sem hallottam még soha elfogadható magyarázatot, hogy a férfizakó alsó gombját nem kell begombolni, de miért??? Akkor minek van? Ha nem kell használni, miért varrják rá? Nagyon kíváncsi lennék már erre.
2017. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Felnőtt ember vagyok nem hiszem el, hogy nem viselhetem azt amit szeretnék, most oké, hogy neki nem tetszik, de szeretem.
2017. máj. 25. 17:31
 13/22 A kérdező kommentje:
Az utolsónak sztm igaza van :D
2017. máj. 25. 17:36
 14/22 anonim ***** válasza:
jogod az van. csak a nődet ne égesd. Szandál az mezítlábra való, zokni meg cipőhöz. Ennyi a történet. Öltöny mellé se veszünk futócipőt.
2017. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

eddig oké de ez még mindíg nem ok hogy mért gáz így fel venni a kettőt

csak mondtál két tényt :D a zakót se a farmerhez találták ki még se kap mindenki a fejéhez ha meg lát egy ilyen kombót

2017. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez miatt fusztrálva kellene érezni magát mellettem, de lehet igazatok van és meg kell válnom ettől párosítástól. :(
2017. máj. 25. 19:06
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne válj meg tőle. Ennyivel is előnyben vannak azok a férfiak a nőknél, akiknek van ízlésük.
2017. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

az hogy mindenkinek úgy kell viselkedni ahogy azt a társadalmi normák elő írják..

van egy divat egy trend ezt kell követni

aki másképp viselkedik az már ki van nézve a társadalomból

gondolj bele pl abba hogy az ecset hajú 50 kilós páva gyerekekért ma meg van halva mindenki ezelőtt 10 évvel meg láttak volna így valakit mutogattak volna rá az emberek

van aki követi a mai divatot hogy úr isten mit fognak majd gondolni az emberek ha nem úgy jelenek meg

van aki meg pont telibe szarja hogy mit gondol róla más mert az számít hogy te jól érezd magad és ez a legfontosabb :D

mindenki csak mondja hogy így kéne élni de mindenki be áll a sorba és megy a többi után

2017. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a "divathoz". Ez ízlés. Érted? Ugyanúgy te sem mész tárgyalásra, vagy konferenciára susogós melegítőben.


Ez a baj az országgal, hogy 2 véglet van, a 30 kilós páva gyerek, és a kérdező...

2017. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

az inkább illem hogy nem melegítőbe megyek el :D

de akkor mondok egy olyat hogy mikor ballagáson az osztály főnök ki áll úgy hogy öltöny sport cipővel??

na ott égeti magát is az osztályt is és az iskolát is..

mert hogy erre illene ki öltözni

de most hogy szabad idelyébe ki mibe járkál kinek mi köze van hozzá?? :D

illem nem diktálja hogy nem lehet fel venni úgy

kb vagy 40ember nem tudott indokot mondani mikor el kezdtük kérdezni :D

csak hogy hát mert nem divat

hogy néz már az ki

mert nincs értelme

és most se hallok jobbakat :D

oké én se venném fel (mondjuk nem is szeretem a szandált) de akkor is csak valami indok az esztétikán kívűl

2017. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!