Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus/biszex lányok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, ti mennyire titkoljátok hogy a lányokhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés
Így 18 év alatt elég sok kritikát kapnak azok, akik felvállalják-sokan azzal rágalmaznak, hogy csak divat az egész. Jobb döntés ezt eltűrni vagy inkább titokban tartani az egészet? Én nagyon félek, és senki sem tudja, ezért azt sem tudom hogyan ismerkedjek.

2017. máj. 26. 20:18
1 2
 11/12 anonim válasza:

A két legjobb barátnőm tudja, mások mégcsak nem is sejtik (remélem). Szüleimnek, rokonok nagy részének sohasem fogom elmondani, mert 1. Nincs közük hozzá, azt szeretek akit akarok. Ha el akarom mondani, akkor azt nem azért teszem meg, mert megkövetelik tőlem.

2. Homofóbok és kinyírnának, jobbik esetben "csak" elzavarnának otthonról.

Ha barátom lenne sem közölném egyhamar, nemhogy még egy barátnőt :D

Pedig anyum nagyon rendes, jószívű ember. Sajnálom, hogy vele nem beszélhetek róla :( Megmondta, hogy ne merjek lánnyal hazamenni. Ha tudná, hogy nekem ez mennyire rosszul esik...

16/L/Bi

2019. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem csak két barátnőm tudja, a szüleimnek sohasem mondom el, mert homofóbok a biblia miatt (or what), de ahogy telik az idő elkezdem felvállalni. Nemrég jöttem rá, de ha áttekintjük az életem kiskoromtól, egyértelmű, hogy bi vagyok.
2020. jún. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!