Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok nekem ötleteket adni...

Tudnátok nekem ötleteket adni nagyobb összegű ajándékkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem fontos az, hogy ne csak vásárolt ajándékot adjak, hanem azt amit én magam csinálok, így legtöbbször az ajándékaim felét én készítem. Most is így van, a párom karácsonyi ajándékának fele, ami kézzel készül általam, az már megvan, de a másik fele, amit venni szeretnék, az nincs, kivételesen nincs ötletem.

Pár hónapja az egyik alkalomra, ünnepre én egy külföldi utat kaptam tőle, viszont én nem tudok most utazást adni neki. Néztem sok ajéndék élmény programot, például autóvezetés, gyilkos vacsora stb... de ezeket nem szeretném.

Vannak ötletek olyan ajándékra, ami program, és nem tárgy?

olyan 40 ezer forintig bezárólag!

Egyedi ötletek is jöhetnek!:)


2016. dec. 4. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
wellnes?
2016. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig élmény ajándékot próbálok adni. Ha nem találsz ekkora értékben vagy a nagy értékű drágább, akkor több kicsit. Masszázs, színház, leruccanás valami közeli külföldi városba, múzeum stb. Amit szerettek, most én azt soroltam fel ami nekünk tetszene... :)
2016. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menjetek el Visegradra. Wellnesselni. gyonyoru havas taj, jo kaja, ott a var, esztergomba is el lehet kirandulni.
2017. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!