Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszettem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit régröl ismerek viszont nem sokáig voltam vele egy légkörbe szóval elfeljtettem mert elmentem 1év6honapra mikor vissza tértem Ö volt az elsö aki megismert is köszöntött :)) aztán sorjában amikor sétáltam pl rám ugrott nem mondott semmit csak hosszasan a szemembe nézett sokszor szemeztünk is aztán tetszett nekem is is mikor beszélgetésre került a sor megbántottam mert bunko voltam :( utána még probálkozott de féltem h ujra megbántom ... azota feltünöen kerül ha ott vagxok alig ha rám nézz... :((
2017. máj. 28. 00:54
 1/1 anonim ***** válasza:

megbántottad... Szóval nem csodálom, hogy kerül téged.

Ha nagyon szeretnéd őt megszerezni, kérj bocsánatot, és beszélgesd vele.

2017. máj. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!