Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Betegesen szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen szerelmes vagyok TheVR Janiba. Hogy segítsek a helyzeten? Már nekem rossz.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Már kb 8 hónapja tart ez az állapot. Nagyon belezúgtam Janiba, de annyira, hogy sokszor elképzelem, hogy együtt vagyunk és leírom úgy egy napomat mintha vele töltöttem volna. Minden reggel úgy megyek suliba, hogy ráírom a csuklómra, hogy Jani. Az összes videojukat megnéztem, de mindig és mindig ujra nézem. (Kivéve amiben csak Pisti látszik, mert ő nem jön be). Ki is nyomtattam róla képeket, amiket kitettem a szobámba. De már kezdem rosszul èrezni magam, hogy semmi fiú nem érdekel, sőt, aki Jani előtt tetszett évfolyamtársam, már le is pattintottam mert nem olyan mint Jani. Mit tegyek? Menjek el VR találkozóra és csináljak vele közös képet és rajongjak tovább? Szívem szerint ezt tenném, de tudom ez nem normális. Pszichológus kéne emiatt már?
2017. máj. 29. 18:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, én tökre bírom Pistit. :DD
2017. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Hát, ha választani kellene, akkor már inkább Pisti! Sokkal férfiasabb. Persze, Janit is lehet szeretni, de nekem túl "érzékeny" lenne.(Gondoljunk csak a Beyond two Souls-ra) Egy férfi legyen már férfi. Amúgy miből gondolod, hogy Pisti alattomos? Nem fogja elrontani, szerintem jól összerakták a tudásukat. Kiegészítik egymást. Amúgy meg, hogy a kérdésre érdemben is válaszoljak, szerintem csak rajongsz érte és majd felnősz. Vannak későn érő lányok is.
2017. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%

Szia!


Mindenképpen menj el pszichológushoz. Mivel veled egykorú vagyok, ezért az én környezetemben is van pár olyan ember aki hasonlóan érzett híres ember iránt mint te. Aztán egy idő után a szerencsésebbik eset, aki okosabb volt, rájött, hogy azt a személyt személyesen nem ismeri, ráadásul az egyik legfontosabb az, hogy az a személy akibe bele van zúgva nem is ismeri őt, és valószínű nem is fogja megismerni, mert lehetetlen (egy Hollywood-i színészről van szó).

A te eseted persze kicsit más. De akkor is légy REÁLIS, és gondolj abba bele, hogy nem ismer ő téged. Ahhoz, hogy egyáltalán valamit érezzen irántad személyesen ismernie kéne téged, mert Jani nem az a fajta ember aki "interneten keresztül csajozik". Én helyedben a realitás felismerése végett naplót vezetnék, és minden nap az érzéseimet, teendőimet leírnám, egy idő múlva elolvasnám, és kicsit rágódnék rajta, hátha kicsit más oldalról is megtudnám közelíteni a dolgokat... De én nem vagyok pszichológus, úgyhogy ez csak egy kis tanács, nem is biztos, hogy segít...

Pszichológus az kell, minél hamarabb, mert az ilyenfajta vágy akár depresszióba is kergethet. A pszichológustól nem kell félni, meg fog érteni...

A tovább rajongás nem hiszem fog segíteni...csak a vágyad nő...persze, jó ha tovább rajongsz, elmész találkozóra stb. de mindig légy tapintatos, és nem hiszem hogy ez a rajongás a vágyad csökkenteni fogja, hiszen elvileg most is rajongsz ezt teszed a videók nézegetésével.

Persze én nem mondom azt, hogy nem lesz vele kapcsoltatod vagy nem fogod személyesen megismerni, mert ezt nem tudhatom, de lehet, hogy pár év múlva majd kacagva fogsz válaszolni, hogy ha-ha-ha Janinak vagyok a barátnője vagy egy nagyon jó ismerőse vagy mit tudom én mi... A sors néha fintoros tud lenni... De inkább beszéljünk arról ami biztos. A legjobb az, ha elmész pszichológushoz.

2017. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:

Az, hogy Pistit alattomosnak ítéled el az kicsit érdekes...

Talán nekem elsőre így külső szemlélőként az esett le, hogy Jani a király pasi, a többi mindegyik rossz (Pistit is beleértve) és talán ezt bemesélted magadnak, és így gondolkodol, ezért nem is érzel semmit más iránt. Persze ez lehet nem így van xD, ez csak egy ilyen kis előítéletszerű valami.

Mondjuk a pasikra visszatérve: még kaphatsz olyan pasit aki hasonlít Janira, mert lehet még olyan, de nem biztos, hogy jó az, hogy mindenkiben a Janit akarod meglátni. Lehet hogy rövidesen találkozol egy olyan sráccal aki sokkal jobban fog tetszeni, mint Jani. Ki tudja? (Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy Jani nem rossz srác, ne essen félreértés :D).

2017. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Én tudom mi a lakcíme, elküldjem?
2017. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Young blood válasza:
40%
Szia!Nos hát már láttam hasonló helyzetben lévő lányt, aki Szabyestbe "szerelmes". Hát meg kell mondjam, elég furcsa tényleg, hogy van ilyen, de egyrészt meg is értem.Hiszen távkapcsolatban is fent kell tartani valahogy a szenvedélyt a két ember között.Viszint a kérdésedre a válasz, lehet kellen egy kicsit szüneteltetni a videókat.Legalább 1 hétig, addig is legalább kiszellőzik a fejed és rendesen át tudod gondolni, hogy mi is a helyzet.:)Viszont az, hogyha gondolsz rá/rájuk az egyáltalán nem gond, hiszen én is szoktam, ha valamiről eszembe jutnak.
2017. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
66%

14L

Szerintem normális hogy ezt érzed, és nem kattant el az agyadban a gondolkodásod, vagy mi. Én is átestem ezen, én több mint 1 évig voltam szerelmes egy ázsiai sztárba. Szóval abszolút megértem a helyzetet. Én is sokszor ábrándoztam arról, hogy titokban járhatnánk is meg ilyesmi. Nekem is van róla poszterem. Állandóan csak rágondoltam, de nekem rettenetesen fájt, hogy nem is ismer, csak egy vagyok a sok rajongó közül (ugye nekik több rajongójuk van a Vr-nál). Egész nap szomorú és ábrándos voltam. Aztán az segített (amit te is feltettél kérdésként), hogy voltam olyan idióta, hogy ráírtam Instagramon (a távolság miatt nem tudtam volna vele találkozni, de még ma is szeretnék). Aztán nem írt vissza, nekem meg szépen lassan leesett, hogy hát hülye vagyok én? Szerethetem őt, de az egy ördögi kör. Inkább tartsd meg a szerelmedet másnak (mondjuk aki ismer is téged). Szerintem menj el egy fantalálkozóra, aztán majd meglátod hogy mi lesz. (És Pistit se becsüld alá :)

2017. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 TatyóKirály ***** válasza:
100%

Ezzel teljesen felesleges orvoshoz menni. Ezen a legtöbb ember átesik. Amíg nem beteges szinten van a dolog (mondjuk stalkerkedsz utána) addig kár túllihegni. Különben sem a hollywoodi sztár kategória azért, egy országba éltek, és nagyon messze van attól a szinttől, mint egy Brad Pitt


Azon meg nehogymár vitát nyisson valaki, hogy melyikük milyen... Ez nem az a fórum, meg éljen a VR....

2017. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Amit mar elottem leirtak: szuneteltesd a videokat. En annyit tennek hozza, hogy a poszterek is felejtosek... velem is tortent mar hasonlo: a one direction (tudom... undorito🤢) egyik tagja "tetszett". Ekkor voltam kb. 12 eves. Aztan egy ido utan rauntam az egeszre, kerestem valami masik zenei eloadod, akinek jok a zenei, levettem a posztereket, es most nemreg a leggjobb baratnomet

Segitettem ki ugyanebbol. Ha majd szomoritani fog az egesz akkor vege lesz. Egyebkent en nagyjabol 2 evig voltam igy(10-12eves koromig amint mar irtam). Es gondolkodj realisan: ez nem lehet szerelem, mert nem ismered az igazi szemelyiseget. Ez maximum rajongas lehet ilyen esetben. 14/L

2017. jún. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 cukormaci válasza:
Én imádom asrácokat mind a kettőt de egyikbe se vagyok szerelmes!! Főleg úgy hogy én is Debreceni vagyok és rohadt sokszor találkozom velük.Egy héten 3-4 alkalommal!!!!!
2017. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!