Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nez folyton egeaz nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nez folyton egeaz nap ha nem en tetszek neki?

Figyelt kérdés
Ha valakihez beszel vagy mond valamit es en nezem akkor sose birja ki hogy ne nezzen ram de ha nem en jovok be neki akkor miert nez folyton
2017. máj. 30. 09:03
 1/6 anonim válasza:
75%
Mert tetszel neki.
2017. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pont ez az hogy azt mondta hogy bocsi de nem jossz be mert neki masik lany tetszik de akkor is folyton nez ahoz kepest hogy ezt irta
2017. máj. 30. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak esetleg még más jelek is?

Ha keresi a társaságod,arra mászkál amerre te, sokszor belefutsz, mosolyog, vagy esetleg zavarba jön?

Esetleg tudja, gondolja, hogy neked bejön ezért felfigyelt rád.

2017. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha valaki néz van egy ilyen mi a fa**omat bámulsz érzés ami elönti az embert... már csak akaratlanul is oda néz mert idegesiti az embereket ha bámulja valaki
2017. máj. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyan volt. Rákérdeztél, hogy tetszek-e neked. Mert ezek alapján tetszel neki, csak nem meri bevallani. (Egyébként velem is hasonló helyzet van. Az egyik lány osztálytársam NAGYON bejön nekem, de kb. 2-3 hónapja azt mondtam, hogy a barátnője tetszik. Azóta csak nézem, nem akarok oda menni hozzá (főleg azért mert teljesen más súlycsoport vagyunk) de közben nagyon durván bejön).
2017. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat elmondtam neki es eloszor nem irt ra semmit csak annyit hogy becsuli hogy elmertem mondani aztan eltelt kb 2-3 het es ereztem hogy nem en tetszek neki aztab rakerdeztem es irta hogy bocs de nem jossz be utana nem is nezett es most nagyon sokat nez es neha mosolyog pl mikor rohog valamin es en ranezek akkor mosolyog ram nez es akkor is mosolyog tovabb
2017. máj. 31. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!