Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szabad-e 12 évesen ölelkőzni,p...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad-e 12 évesen ölelkőzni,puszilkodni vagy megfogni a kezét?

Figyelt kérdés
Szabad-e 12 évesen ölelkőzni,puszilkodni vagy megfogni a kezét? Már lassan 1 éve a barátom,de nem tudom eldönteni,hogy nyilvánosan szabad-e. (szégyenlős is vagyok)

2017. jún. 1. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
elég fiatal vagy ahhoz hogy egy kapcsolatot komolyan tudj venni de ölelni, kezet fogni,arcra puszit adni persze hogy szabad, de azért én azt mondom hogy az első csokod az még ne most legyen, később sokkal tobbet fogsz érni, sokkal jobb élmény ként fogsz rá tekinteni mint most
2017. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szabad :)
2017. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

NE CSINÁLD CSALÁDOD VAAAAAN! vagy lessz. De inkább lessz mint van.


De inkább döntsd el te hogy mit engedsz meg neki, és mit nem. :) Hiszen. Egyikőtöket se ismerjük.

2017. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad. Kis cukik vagytok. 17l
2017. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze szabad. Cuki.
2017. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😃
2017. jún. 1. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy ne szabadna :D. Az cuki. De azért a nagyobb dolgokkal várjatok még.
2017. jún. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!