Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erre hogy reagáljak? Hagyjam,...

Erre hogy reagáljak? Hagyjam, ő dolga?

Figyelt kérdés

Kismama, a 3. babáját várja és bagózik. Képtelen vagyok felfogni, hogy nincs benne annyi h abbahagyja arra az időre, míg odabent van a pici....


Tudom nem az én dolgom, de felmerült bennem, hogy vajon tudja-e hogy mennyit árt neki ezzel....


2017. jan. 22. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Ne reagálj sehogy! Amíg nem volt ez a dohányzás elleni hisztéria, sokan a terhesség alatt és utána is dohányoztak, és nem lettek betegek az emberek. Ha olyan nagyon ártana, akkor a 30 éves felüliek többsége beteg lenne.

Függetlenül attól, hogy okosabb lenne, ha nem dohányozna.

2017. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Sehogy ne reagálj!

Ha hozzám odajött volna valami vadidegen mmikor terhes voltam és kétpofára tömtem magamba a mekis kaját, azzal a szöveggel h "ez tudod milyen káros" lehet h nagyon durván leöntöttem volna az üdítőmmel.


Mivrl a csapból is ez a " ne dohányozz" szöveg folyik biztos hallotta már ő is. Nem hiszem h csak te vagy ilyrn felvilágosult!

Aki akar úgy is rágyujz majd, tök mindegy h ki mit mond neki....

2017. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos hiába reagálsz, hiába hozol fel észérveket, a dohányost legyőzi a függősége és nem fogja érdekelni, hogy mi baja lehet a babának.

Az viszont elképesztő, hogy a mai világban képes valaki olyat mondani, hogy nem lesz baja tőle.

2017. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Az se mindegy azért, hogy ki ő neked... ha az eladó a kisboltban, ahová járni szoktál, akkor ne szólj semmit, lehet, én is rád öntenék valamit, ha vadidegenként meg akarnád mondani, hogy éljem az életemet. Ha viszont a húgod, akkor próbáld meg felhozni a témát - de ne felejtsd el, hogy akkor is ő dönt, ne erőszakold rá magad.
2017. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
6 os. Neked is kivanom....gondolom te is cigizel...es aki egeszsegesen akar eöbi az le van s zarva....az ilyenek miazt van a sok asztmas neteg...es ti pont szartok ra. .gusztustalan nep....
2017. jan. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudja, csak pont leszarja! Van egy rokonom akinek koraszülött lett a gyereke és meg is halt. Hamar öregedett a méhlepény amire még napi 1,5-2 doboz cigit el is szívott.. sokat nem tanult az esetből mert a következő terhességét is végig bagózta, avval is voltak gondok.

Aki igénytelen, önző és idióta azon nem lehet változtatni.

2017. jan. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősőm is dohányzott a terhesség alatt ő el is vetélt már nagy pocakja volt.

Anyám meg tugiba cigizett.. Meg is látszik a hugomon aszmás és az immunrendszere a béka segge alatt van.

Aki azt mondja, h nem lesz semmi baja a picinek az vessen magára, h el megy a picije vagy ha megszületik és ordít állandóan a gyerek mivel erősen nikotin függő lesz.

2017. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Több ismerősöm láncdohányos volt, de a függősége nem győzte le. Mind letette arra az időre a cigit!


Ilyenkor eszembe jutnak azok a párok, akiknek nem lehet babájuk. Hogy miket meg nem tennének azért, hogy sikerüljön egy egészséges életet világra hozni. Erre egy két gyenge elméjű, mert sajnos nem tudok rá mást mondani, önző féreg módjára viselkedik, nulla önkontrollal.


Félreértés ne essék, nem a cigisek ellen szólok, mert az mindenkinek valóban maga dolga, de itt plusz 1 kis élet függ tőle....


Több ismerősöm is pont emiatt lett fogyatékos vagy csonka vagy egyéb rendellenesség lépett fel náluk... Képtelen vagyok felfogni. Undorító dolognak tartom és hányok tőle...

2017. jan. 23. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy fogyatékos srácot ismerek,akinek az anyja dohányzott.
2017. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!