Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Zenész fiúk! Nektek fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenész fiúk! Nektek fontos hogy a lány is zenéljen?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy a 16-20 éves zenész fiúknak (mindegy hogy klasszikus vagy könnyűzene) mennyire fontos hogy a lány is zenész legyen.

Csak olyan lányok tetszenek akik szintén zenélnek? Vagy pluszpont? Vagy nem is érdekel?


2017. jún. 13. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz mi már kicsúsztunk a korhatárból, de a párom zenész, én meg egy botfülű, botlábú gyökér vagyok nulla ritmusérzékkel.

Őt nem zavarja. Sokszor mondja hogy megtanít stb. de alapvetően nem befolyásol semmit a kapcsolatban.

2017. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
nem fontos de ha ő is zenél az csak pozitivum
2017. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi számít szenésznek? Tud hangszeren játszina, vagy fel is lép?
2017. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tud hangszeren játszani. És nem teljesen béna benne, hanem komolyan veszi.
2017. jún. 13. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
7 éves játszom léggitáron, nekem nem annyira fontos, hogy egy lány zenéljen de az már számít hogy a tehetségem értékelje.
2017. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az se fontos, hogy a tehetségem értékelje :D Tehetséges zenészként én nem várok el mástól erre vonatkozóan visszajelzést. Az más kérdés, hogy jól esik, amikor kapok.
2017. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!