Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Nagy dilemmában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nagy dilemmában vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. 15 évesek vagyunk, most ballagunk, de egy suliban folytatjuk. Na szóval a helyzet a következő. Elég jóban vagyunk, nem egy átlagos ismerős vagyunk egymásnak. Kedveljük egymást. (én szeretem, imádom, de ez nem tudom köcsönös e)

Na, a lány sokszor mellém ül, szekál, beszólogat, mosolyog rám, fogdos... De van pasija. Lépjek szerintetek? Nem tudom mi van köztünk, az se tudom mennyire komoly a mostani kapcsolata, de amit elmondtam az már így van egy éve, és nem túloztam a dolgokkal... Mindenkivel nem csinálja ezt... Valsmit csal jelenthet. Mit csináljak csajok? De tapasztalt fiúk véleményét is várom..😊😁



2017. jún. 14. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kemény legyél :D Beszélgess vele kérdezz rá a kapcsolatára, ha úgy látod okés akkor mond meg neki mit szeretnél tőle.


De viszont ha úgy látod minden jó a mostani kapcsolatában akkor ne próbálkozz, mert rámehet a barátságotok.



hajrá x)

18f

2017. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarlak elkeseríteni haver de másik lányt kéne keresned erre kapásból 3 kizáró ok van.

Az egyik h van pasija...szétcseszni egy ember kapcsolatát kivülállóként borzasztóan erkölcstelen, tisztességtelen dolog szerintem akárhány évesek vagytok. Plusz ha még sikerrel is járnál én a helyedben komolyan megfontolnám h 3 hónap múlva nem téged dob e egy másik srác miatt?

A második kizáró ok hogy nem írtál semmi olyan rendkívüli dolgot ami egyértelműen jelzi a kölcsönös vonzalmat...vegyük sorra...melléd ül -> ezt egy átlagos ember is megteszi a buszon pl. szekál, beszólogat -> barátilag húzza az agyad ugyanaz a kategória mint mikor srácokkal húzzátok egymást vagy viccből oltogatjátok egymást. mosolyog rád -> kb 15 ember lenne oda értem csak a mai(illetve most már tegnapi) nap alapján ha most sorra vennénk a mai napon hány nő tette meg ugyanezt. fogdos -> ha csak nem fogja meg negyedóránként a p*csödet az ég világon semmi jelentősége


a harmadik kizáró ok hogy ez már egy éve tart...ha valami lehetett volna köztetek az már jóval előbb létrejött volna. Egy év alatt szerintem már bőven bent vagy a barátzónában sőt valószínűleg mivel azt mondtad "mással nem csinálja ezt" elnyerted a "legjobb barát" címet ami azt jelenti hogy tökéletesen jól érzi magát veled de soha az életben nem fog rád pasiként tekinteni mert szexuálisan nem vonzódik hozzád :)


Ne haragudj a lehangoló válaszért én nem akarom letörni a kedved de az alapján amit írnál nagyon úgy néz ki hogy kedvel téged és semmi több. Nem tudom mit takar az hogy nem vagytok átlagos ismerősök de ha csak annyit amennyit leírtál akkor ki kell ábrándítsalak semmit nem jelent csak annyit hogy jóban vagytok és kész. Ez alapján a 3 ok alapján én nem számítanék arra hogy olyan hihetetlenül téged akar mert akkor ez az egy év tipikus baráti viszony köztetek már rég nem létezne és kapcsolatban lennétek. Persze tegyél úgy ahogy jónak érzed ha mégis összejön így a dolog csak gratulálni tudok hozzá akkor te szerencsés vagy! De én a magam részéről a helyedben nem fűznék túlzott reményeket a dologhoz :) De azért szorítok sok sikert! :)

2017. jún. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz. 😁
2017. jún. 15. 07:37
 4/4 anonim válasza:
48%

Szerintem, mikor csak ketten vagytok (vagy hívd el valahova, ahol le tudtok ülni) beszélgessetek erről. A mostani barátjáról kérdezd ki nyugodtan. Esetleg ha normális lány, akkor azon se akad ki, ha te elmondod az érzelmeidet, de akkor kinyílsz neki, érzelmileg védtelen vagy.

Aztán te is viszonozd azt, hogy piszkálod, beszólogatsz neki viccesen, megfogdosod és megcsípkeded a fenekét, mert azzal a szexuális vonzalmadat jelzed neki.

Egyébként a barátzóna létezéséről vitatkoznék.

2017. jún. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!