Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen! Miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem az első nagy szerelem lassan 4 hónapja kezdődött el. Egy suli discoban találkoztam vele és szinte rögtön beleszerettem! Akkor nagyon sokat beszéltünk szinte egész nap mikor haza érten az volt az első hogy felhívott és ez fordított esetben is így volt! Na most az van hogy összevesztünk! És nem beszéltünk mostanáig de én nem tudok rá barátként tekinteni viszont ő se rám csak az a baj hogy nem tudunk olyan sűrűn találkozni majd suli időszakban mint most nyáron és félünk hogy emiatt is veszekedni.fogunk! Mit tegyünk?😔

2017. jún. 17. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Ha tényleg erős a kapcsolatotok akkor kifogja bírni nálam ugyanez ez a szituáció áll fent de még nem volt belőle probléma.Próbáljátok ki így is hogy nem tudtok majd találkozni. Béküljetek ki ha tényleg szeretitek egymást! Hajrá!!
2017. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A békülés már megvolt és tényleg nagyon szeretjük egymást úgyhogy meg próbáljuk
2017. jún. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!