Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek alapján vajon tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján vajon tetszem ennek a fiúnak? Bejelöljem facebookon? Lent leírom, fontos!

Figyelt kérdés

Voltam 18-tól 23-ig budapesten egy edző táborban, vagyis ma értem haza. Első naptól kezdve volt egy fiú aki elég szimpi volt. Nem nagyon érdekelt még. Aztán az volt hogy egyre többször nézegettünk össze, meg elmentunk megnézni a városházát edzések között, és ott mögöttem ült egy padon és mikor hátrafordultam többször is lattam mintha engem nézne. Meg mikor páros gyakorlat volt odaszólt hogy kössek be hozzá (vívás). Nevemen szólított pedig nem is mondtam neki. Mondjuk lehet edző szólított úgy előtte arra nem emlékszem. Meg volt mikor megdicsért mert mondta hogy tök jól vívok meg ilyenek. Meg megdicsérte a pólóm de ez nem jelent szerintem semmit xd meg többször is kezdeményezett beszélgetést pedig azelőtt nem is ismertem. Meg volt hogy összemosolyogtunk:) Na ami ma volt, hát attól odavoltam:

Ültem a korláton, és jött lerakni a cuccait. Összenéztünk, mindketten elmosolyodtunk és odajött érdeklődni hogy hogy ment az edzés ilyenek... De ez nagyon aranyos volt:) bejelöljem facen? Más városban lakunk sajna:\


2017. jún. 23. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki és nyugodtan jelöld be és beszélgess vele.
2017. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de aranyos :D jelöld be persze, beszélgessetek, aztán majd alakul magától... :)
2017. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelöld be, és sok sikert
2017. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyugodtan jelold be nallam is igy kezdodott csak fiu jelolt :)) sok sikert ! tuti radir majd ha bejelolod ;)
2017. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!