Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy fiú aki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú aki a legjobb barátom, nagyon szeretjük egymást és sokat találkozunk. Úgy érzem, hogy többet érzek, mint barátság és nagyon fontos számomra.

Figyelt kérdés
Kb. egy hete elmondtam, hogy többet érzek, de ő azt mondta, hogy nem szeretne kapcsolatot.Nem velem, hanem egyáltalán nem akar és ha akarna én lennék az első. Azt nem mondta, hogy nem érez semmi, csak nem szeretne barátnőt, viszont úgy viselkedik, mint aki akar. Teljesen olyan, mintha járnánk nyilvánosan puszilgat, nagyon sokszor megérint, megölel. Mégse járunk és nem tudom mit csináljak, mert szükségem van rá, de ez így mégsem jó. Azt mondta, hogy nem kérheti, hogy várjak rá, de ha mégis megtenném, később járna velem. Nagyon sokat veszekszünk mostanában, mert nagyon féltékeny, de szükségem van rá, nem bírom ki, hogy ne beszéljünk.
2017. jún. 23. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálod meg esetleg egyértelműbbé tenni számára, hogy tényleg nagyon fontos neked? Például ha a helyzet úgy hozza megcsókolod és abból kiderülhet minden
2017. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal van a probléma, hogy nem én szeretném megtenni ezt a lépést, mert ha tényleg ennyire fontos vagyok neki, akkor kellene tennie valamit. Ő azt mondta, hogy még várjak...
2017. jún. 23. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, hát

Ez eléggé húzós ügy :)

2017. jún. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem 100-as a srác, ha nem akar tőled/veled semmit, miért féltékeny.

Mondd meg neki: "Ha nem veled, mással, de közöd akkor nincs hozzá!"

Látja, hogy ragaszkodsz és igazi hímsoviniszta módjára dirigálni/betörni akar.

2017. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!