Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek egy "rosszfiúnak"....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy "rosszfiúnak". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van, h van egy fiu aki ez a tipikus meno srac, rosszfiu. Es elkezdett nekem udvarolgatni. Szinte minden nap ramirt, nagyreszt olyan dolgokat amellyel azt akarta kifejezni, h tetszem neki. Azt is irta, h jarna velem. Multkor a "meno bandazos haverjai" elott megkerdezte, h megolelhet e es en engedtem neki. Viszont nagyon kulonbozik az eletunk, o magantanulo a napja csak a facebookbol a cigizesbol es a bandazasbol all, es vannak olyan haverjai is akik tuti a rendorsegen fognak kikotni egyszer. en viszont sportolok, viszonylag jol tanulok...Kicsit mintha tetszene nekem, volt h csak ra gondoltam egesz nap es almodtam is vele. Nem mondom h jarnek vele, hisz annyira kulonbozik az eletunk, de neha jol elkepzelni, h olelem stb... 15/l

2017. jún. 27. 20:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20: "kedves kommentelo kerlek aruld mar el ezt mire alapozod...szintugy nagyon sok ismerosom van (felnott) akik meg mindig a rosszfiukat szeretik"

Ez csapat elcs..eszett gondolkodású ember.

Egy rossz fiú (aki igazából tróger) unintelligens, a bajt keresi, gyakran váltogatja a nőit, stb. Mivel vonzóbb ez, mint egy intelligens, megbízható, jó kiállású srác, akivel komolyra lehet tervezni? Komolyan érdekel a véleményed!!

Ok, hogy azok az emberek régóta kapcsolatban vannak, de vajon boldog is? Emberek élnek le életeket úgy,hogy boldogtalanok, de nem szakítanak, mert társfüggőek, vagy ne merik kimondani,hogy vége, mert megriadnak a hirtelen egyedülléttől.

A véleményemet pedig arra alapoztam,hogy tanultam pszichológiát, rengetek párapcsolati könyvet, szakemberek írásit, tanulmányait olvastam.

Mégis mit lehet kezdeni olyan emberrel, aki különbözik? Egyik ember otthonülős, másik örökmozgó. Egyik heves vérmérsékletű, másik nyugodt ->> az egiyk előbb-utóbb csak a megaláztatásokat fogja kapni, mert nem mer kiálni magáért. Vagy...... egyiknek ez az életszemlélete ,másiknak az...... Egyik rendszerető, kulturált, színházba jár, másik sört vedel a tv előtt.....és végtelenségig lehetne sorolni. Ezek közül melyik lesz hosszabb távú?

Ellenben ha két embernek közös a világnézete, közös hobbijuk van, közös célokat dédelgetnek, egy az értékrendjük stb, nyilván ezek az emberek nagyobb eséllyel maradnak együtt. Az ember mindig a magához hasonlót keresi, mert aki képében saját magát látja, azt tudja leginkább kedvelni. Ez ösztönös dolog.

Persze nyilván vannak kivételek. Mindig lesznek ilyen lányok, nők, akiknek az olan tiszteletlen "rosszfiúk" (valójában unintelligens bunkók) fognak kelleni, mint akiket leírtál.


De tényleg érdekel a véleményed (véleményetek): Mi vonzó a lányokkal tiszteletlenül bánó, lekezelő, nőfalu "férfiakban."

2017. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
#21 nem azt kell erteni a rosszfiu alatt hogy hutlen,troger stb stb...azt nyilvan senki nem szereti hanem (legalabb is en az ilyenfajta "rosszfiukra" bukok) akik lazak kicsit rosszak de nem ugy hogy rendorsegi ugy miden heten mas csaj, alkalmi szex...hanem ugy osszesegebe hogy is mondjam...izgalmas...persze ezzel nem azt akatom mondani hogy egy "jofiu" nem lehet izgalmas de velemenyem szerint en jobban vonzodok az ilyen lazabb "rosszabb" sracokhoz,en is pszichologiat tanulok es nagyon szeretem,erdekel...persze mindenkinek mas errol a velemenye de ezt szerintem el kene fogadi...tehat a feljebb olvasot komentek kozul azt vettem eszre hogy valaki megirja a velemenyet errol a temarol a masik ember nem ert vele egyett ami nem baj egyaltalan de ahogy kifejezi ezt...na azzal eleg nagy gondok vannak szerintem...de ez most lenyegtelen is szerintem tiszteletbe kell tartani hogy valakinek az ilyen...szerenyebb,nyugodtabb termeszetu emberek jonnek be masoknak pedig a durvabb,lazabbak...nekem ez a velemenyem errol a dologrol az pedig hogy az ellentetek vonzak e egymast vagy nem azt pedig mindenkinek valtozo...
2017. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért kell kategorizálni? Rosszfiú és jófiú? Miért csak ez a két véglet van?

Nem értem az emberekbe ezeket a szélsőségeket. Attól hogy izgalmas még nem lesz rosszfiú és attól hogy normálisan viselkedik még nem lesz jófiú. Osszatok ki nyugodtan, de szerintem a normális emberek nem kategorizálják be a környezetüket és magukat sem. Rettenetesen unalmasak ezek az emberek által alkotott sztereotípiák.

2017. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha te úgy érzed,hogy nem járnál vele, akkor hagyjad; de amúgy ez leeht,hogy később még változhat, mert lehet, hogy konkrétan még a párkapcsolatra nem érzed magad érettnek. De amúgy, hogyha már elveidben nem kezdenél egy ilyen sráccal, akkor meg főleg hagyd. Meg hogyha azért annyira nem vonz, hogy el tudnád képzelni, hogy vele élnéd le az egész életedet.
2017. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én ezt az egészet sose értettem.Mitől lesz "rosszfiú" valaki, vagy "jófiú"?Ha orrba csapok egy lányt, akkor valószínűleg "rosszfiú" kategóriába kerülök.Esetleg, ha megnevetettem, akkor "jófiú" kategóriába, hisz nevet ami jó.Én úgy gondolom, hogy a legtöbb ember nem tudja leírni a "rosszfiú"-t.Soha az életbe nem érdekelt, hogy hova tartozok.Az angol irodalom 3 típust különböztetett meg egymástól.Szépfiú, jófiú, rosszfiú.


Szépfiú tulajdonságai: Nagyon követi az életbe megírt dolgokat.pl sokat kell tanulni, hogy sok pénz legyen, nagy farkamnak kell lenni, hogy sok nőt dughassak stbstb(röviden: követi a társadalmi normákat)


Rosszfiú tulajdonságai: Általában átlag alatti intelligenciával rendelkezik aki folyton börtönbe kerül.


Jófiú tulajdonságai: Ő az a fajta aki sikeres az életbe.Eléri a célját, magabiztos, nem követi a társadalmi normákat, általában meglepetés a reakciója.


(egy kis kutatás után ezt találtam)

2017. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hát utolsó én ezzel nem értek egyet.

Mindenesetre mi lányok/nők nem a bunkó tahókat szeretjük,hanem a meglepetéseket okozó,kiszámíthatatlan fiúkat/férfiakat,akik kihívást jelentenek.Tudod amolyan "majd én megtérítem" dolog.

Az általatok emlegetett rendes jófiúk pedig -valjuk be- gyakran unalmasak,mindig mindent a megszokott módon csinálnak,kiszámíthatóak.

2017. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26:

"Mindenesetre mi lányok/nők nem a bunkó tahókat szeretjük,hanem a meglepetéseket okozó,kiszámíthatatlan fiúkat/férfiakat,akik kihívást jelentenek."

A lányok/nők elől kihagytad az "üresfejű" kifejezést.:)

A férfiak kb. 70%-a szingli lenne,ha mindenki úgy gondolkodna, ahogy te.


"Tudod amolyan "majd én megtérítem" dolog. "

Ergo megváltoztatod? Nem tudom,hány éves vagy, de jobb,ha minél hamarabb megtanulod,hogy egy felnőtt embert nem lehet megváltoztatni. :) Egy felnőtt ember vagy meg akar változni és meg is változik, vagy pedig nem. Ezt nem lehet erőltetni,hogy Én XY vagyok és megváltoztatom Z-t, mert én erre képes vagyok.

2017. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!