Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek egy "rosszfiúnak"....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek egy "rosszfiúnak". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van, h van egy fiu aki ez a tipikus meno srac, rosszfiu. Es elkezdett nekem udvarolgatni. Szinte minden nap ramirt, nagyreszt olyan dolgokat amellyel azt akarta kifejezni, h tetszem neki. Azt is irta, h jarna velem. Multkor a "meno bandazos haverjai" elott megkerdezte, h megolelhet e es en engedtem neki. Viszont nagyon kulonbozik az eletunk, o magantanulo a napja csak a facebookbol a cigizesbol es a bandazasbol all, es vannak olyan haverjai is akik tuti a rendorsegen fognak kikotni egyszer. en viszont sportolok, viszonylag jol tanulok...Kicsit mintha tetszene nekem, volt h csak ra gondoltam egesz nap es almodtam is vele. Nem mondom h jarnek vele, hisz annyira kulonbozik az eletunk, de neha jol elkepzelni, h olelem stb... 15/l

2017. jún. 27. 20:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Az ellentétek álltalában vonzák egymást :D de ezt neked kell tudnod.. ha tetszik neked akkor próbálj vele jobban összebarátkozni.. lehet megis változna ha vele lennél.. de azis lehet hogy téged is belevinne a rosszba...
2017. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és a rosszfiúság ellenére meg tudsz bízni benne akkor szerintem semmi gáz, csak ne hagyd hogy rászoktasson a cigire meg ilyesmik (sőt, te is szólj rá érte), szóval azért tartsd szilárdan magad az elveidhez, ne uralkodjon rajtad, de ha tudod, hogy nem ilyen erős az akaratod, inkább ne kezdj vele.
2017. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam es semmi jovonk nem lenne egyutt.. Amugy hetente uj baratnoje van... A szuleim se tamogatnak ha ilyen fiuval lennek. Mar nem erdekel. Koszonom a valaszokat! :)
2017. jún. 28. 20:01
 14/27 anonim ***** válasza:
#13: Jól döntöttél!:)
2017. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Helyesen választottál.

Majd találsz magadnak egy rendes fiút ^^

2017. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
#1 nagyon nem ertek egyett...az ellentetek eleg sokszor vonzak egymast...es nalam pl....(en egesz jo lany vagyok) es nekem is a rossz fiuk jonnek be...es az nem azt jelenti hogy akkor most o is olyan lesz mint a fiu....mind a ketten hatassal vannak egymasra...lehet hogy a lany kicsit lazabb lesz stb stb...ugyanakkor lehet hogy a srac meg jobb es jol kiegeszitik majd egymast...igen ez ketsegen kivuli hogy a rosszfiukkal sok a gond...de a rosszfiukba szeretunk bele...legalabb is az en velemenyem/izlesem szerint...szerintem halgass a szivedre...en ha nem vagyok biztos az erzeseimbe arra alapozok hogy atgondolom a helyzetet hogy milyen lenne vele hogy milyen erzes lenne megcsokolni stb stb...szerintem ebb sajnos csak magadra tudsz hallgatni :) remelem valamennyire tudtam segiteni 15/l
2017. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: te ugyan azt írtad amit én csak bővebben.. 19F
2017. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

#16: Hát neked sincs sok eszed.

Mire kinövöd ezt a rossz fiús dolgot,addira normális pasiknak nem fogsz kelleni.

30 éve megdőlt tény,hogy az ellentétek taszítják egymást. Hosszú távon két embert a hasonlóság tart össze. A közös dolgok tartanak össze embereket ,egy érdeklődés,egy értékrend stb.

Szegénykém..

2017. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Ja tenyleg most olvasom
2017. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
#18 xdd😂 Ocsem...ne is haragudj nagyon sok olyat ismerek akik mar tizen valahany eve egyutt vannak es kepzeld elegge kulomboznek...annyira nem birom ezt a sok idiota eszt oszto embert aki annyira tudja h mire kinovom stb stb...kedves kommentelo kerlek aruld mar el ezt mire alapozod...szintugy nagyon sok ismerosom van (felnott) akik meg mindig a rosszfiukat szeretik....es ezzel semmi baj es szerintem azzal se ha 2 ember kulombozik...es ezt most nemcsak a parkapcsolatokra hanem a barati kapcsolatokra is ertem....
2017. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!