Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mert van az, hogy, ahogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az, hogy, ahogy komolyra fordulna egy fiuval, egybol "lelecelek"? 18l

Figyelt kérdés
1-2x volt olyan fiu akikkel randiztam, hogy ugy ereztem veluk talan mas lesz (ezekben a helyzetekben viszont ok nem gondoltak velem hosszu tavon). Viszont mar ijeszto,hogy ,ha megismerek egy aranyos,helyes fiut,ahogy komolyan gonolna olyan furcsa erzes jon ram,es keptelen vagyok tobbet veluk beszelni vagy nem is tudom.. Es ez ellen mit lehet tenni?

2017. júl. 2. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert gátlásos és gyerekes vagy.

Jó eséllyel kinövöd.

2017. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy még elég érett egy kapcsolattól, félsz tőle. Vagy nem érzel eleget az adott személy iránt.
2017. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg vadász vagy.Csak addig érdekel míg megszerzed, ha meg van nem érdekel tovább.

Ebben a korban még természetes. Az egód most formálódik a pozitív visszajelzésekkel stabilizálódik.

Majd ha 25-30 évesen se érzel igényt a tartós kapcsolatra akkor érdemes foglalkozni vele mert az már probléma lehet.

2017. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!