Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmesnek érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmesnek érzem magam de nem tudom elfelejteni bárhogyan igyekezem és próbálkozom. Mit tudnék még csinálni?

Figyelt kérdés

Túlságosan is beleszerettem egy olyan fiúba aki nem lehet az enyém és én nagyon ragaszkodó típusú vagyok...

Az is a baj hogy nagyon komolyan érzek iranta és így ez mégnehezebb...

Próbáltam nem írni neki, próbáltam ismerkedni más fiúkkal, próbáltam lekötni a figyelmem de bármit csinálok csak rá tudok gondolni, próbáltam undorító dologra gondolni de semmi rossz hatást nem valtott ki belőlem.

Alapjáraton én boldog vagyok hogy szerethetem meg nagyon vidám vagyok tőle, de vágyom arra hogy őt megcsókolhassam de nem tehetem meg.Vágyom arra hogy hozzáérhessek, de csak iránta érzek ilyen romantikusan.Úgy érzem nem kell más, de engem már kikészít hogy nem érhetek hozzá, nem csókolhatom meg,stb... A legjobb megoldás az tidom hogy az elfelejtés csak nem megy hiába próbálkozom hónapok óta... Szeretnék segítséget kérni hogy mit tehetnék még hogy ne őrűljek bele abba hogy nem érhetek hozzá...



2017. júl. 2. 22:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy mások engem nem érdekelnek, tehát nem nézek meg más fiúkat,stb...
2017. júl. 2. 22:15
 2/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám😭
2017. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nemigaz :D
2017. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs leheteten csak tehetetlen..ha annyira szereted mond meg neki..elvégre egy próbát megér.. legalább megtudja.. lehet ő is szeret.. ha meg nem akkor meg nem.. de attól még bevalhatod neki.. mert így boldog is vagy hogy szereted de szomorkodsz is egyben hogy nem jár veled.. (spoiler.. ha nem mersz személyessen vele beszélni akkor írd meg neki..)
2017. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 Nem allok le veled vitatkozni...

De valószínűleg annyira ráérek hogy biztosan olyan kérdést írok ki gyakorira ami nem igaz...

Ez azt jelenti te még nem voltál igazán szerelmes...

De ha te kamunak hiszed, nyugodtan higyjed ezt, ha neked ez jól esik élj ebben a hitben.

Viszont én normális választ vártam és nem azt hogy kamunak véled-e vagy sem.

Ha nem hiszed el az a te bajod, nem kértem hogy ilyen fölösleges hozzászólást írj.

2017. júl. 2. 22:29
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 Tud róla mert elmondtam neki, viszont neki barátnője van és nem szeretném őket szétszakítani.Nem küzdhetek érte így... Viszont ha boldog én is az vagyok.
2017. júl. 2. 22:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Miert nem szabad hozzaerned? Mi akadalya hogy kozelkeruljetek?
2017. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De egyben szomorú is
2017. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az erzelmek nem egyszeru dolgok. Folytasd csak ebben a felallasban mint most hisz mast ugy sem tudsz tenni. Hidd el idovel minden megoldodik. Sokan vagyunk ugyanebben a helyzetben, idos fiatal fiu lany mindegy milyen az ember, az erzelmek nem valogatnak. Ha turelmes vagy akkor meg akar ez pozitivan is elsulhet.


Legyel magadhoz turelmes

2017. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7 Azon kívűl hogy barátnője van, van még pár ok amiért nem tehetem meg.De már nem találkozunk sajnos...

#8 Én próbálok pozitívan hozzáálni.Hiába egyoldalú a szerelem én megpröbálok boldog lenni és én már annak is örülök hogyha visszaír.Vannak olyan időszakok amikor a szomorúság vesz körül, de megpróbálok boldog lenni.

2017. júl. 2. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!