Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam vele de nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele de nagyon haragszik rám. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval volt egy barátom annyi idös mint én és amikor szakítottam vele rágalmazni kezdett bántani kezdett. Persze nem hagyom magam az ilyen ügyekben visszavágtam de én egy idő után már nem mondtam illyesfajta megjegyzéseket neki. Pár hét múlva ráírtam hogy maradhatunk e esetleg barátok amire ő elkezdte mondani hogy mit tettem vele stb. Ennek már pár hete viszont a járásunk előtt szinte legjobb barátok voltunk és én szeretném visszakapni a legjobb barátom

Mostanság rám se néz ha elmegyek mellette. Ennyire fájt neki a szakítás? Persze ő tagadta hogy fáj neki nekem pedig csak a legjobb barátom kell vissza. Mit csináljak?



2017. júl. 4. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem kellett volna szakitani,ennyire egyszerű lett vopna megoldani
2017. júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja de én csak haverként gondolok rá.
2017. júl. 4. 07:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem kellett volna feláldozni a barátságot,ez sokszor ezzel jár, én is így éreznék ha megbántanának
2017. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak haverkent tekintesz rá akkor miért kezdtél el jarni vele?
2017. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy most már haverként gondolok rá. Amúgy csak egy hetes kapcsolat volt ezért nem vagyok miatta szomorú.
2017. júl. 4. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Az élet nem kívánságműsor, hogy mindig azt kapd amit szeretnél. Megbántottad, valószínűleg gyűlöl.

Vagy megvárod hogy esetleg megnyugszik (ha egyáltalán), vagy keresel másik legjobb barátot.

Nem tudsz mit tenni, mivel neki is van szabad akarata, és ha ezt akarja, akkor ez van.

2017. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő csak a fiú legjobb barátom volt vannak lány barátaim is egyébként az osztálykiránduláson a seggemet bámulra. Nem zavart mert a többi fiú is nézte de ott úgy elviselt
2017. júl. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!