Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy ottaludhassak/nálam aludhasson a barátom? 17/L

Figyelt kérdés
tavasszal töltöm a 18-at (egyesek számára fontos infó lehet) és ez az első komoly párkapcsolatom. Bár még csak 1 hete hoztam haza bemutatni a barátomat, már 3 hónapja együtt vagyunk. Mindezek ellenére a szüleim rettenetesen féltenek és nem akarják megengedni, hogy együtt aludjunk a barátommal, ugyanis ők még úgy tudják hogy érintetlen vagyok odalent. Nos, nem szeretném egyenlőre még összetörni őket, hogy az ő kicsi lányuk már "nagylány". Hogyan tudnám elkerülni az anya-lánya illetve az apa-lánya veszekedést és hogyan tudnám megpuhítani őket? Kinek milyen tapasztalata van, mit reagáltak a szüleitek, mikor először kérdeztétek meg?
2016. nov. 10. 21:35
 1/6 dominik19981120 ***** válasza:
43%
Fontos hogy ha apudnak van fegyvere azt dugd el és mond el hogy már nem vagy szüz,meg vidd haza a barátod több ször és ha biznsk benne akkor nincs gond. :D
2016. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Hát szerintem elég gáz, hogy az első pasiddal már 3 hónap után lefeküdtél. Látom normális nő nincs a világon már.
2016. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szerencsére nem tartunk fegyvert a háznál! :D aztán ki tudja..

Hát igen, sejtettem, hogy lesz valaki aki beszól ezért. Tudod, létezik olyan szerelem mikor olyan szinten vágysz a másikra,hogy akármennyire is be akarod tartani a "fél évig semmi" szabályt, amit magadnak állítottál, egyszerűen nem tudod.

2016. nov. 10. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem azzal van a baj, de 3 hónap az semmi. Semennyire nem ismered ki a másikat. És lehet, hogy csak azért fogsz neki kelleni.
2016. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mar régebb óta ismerem :) nem ugrottunk egyből a kapcsolatba. Sajnos a baratom elott volt egy olyan fiú aki csak arra ment de fel ev utan sem adtam be a derekam, mert ezt ereztem elore. A barátomnál viszont teljesen máshogy van.. Semmi jelét nem látom hogy csak arra kellenék neki szerencsere
2016. nov. 11. 06:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Szülők:

Ebből is látszik, hogyha a lányod kúrni akar, akkor úgyis megcsinálja... akár úgy is, hogy nem tudsz róla.


A kérdésre válaszolva:

Minél jobban azt látja egy szülő, hogy a gyereke agyilag érett, annál jobban bízik meg benne és annál inkább hajlandó engedni. Ha ésszel csinálja valaki, akkor igen is b_sszon sokat. De ha valaki hülye, az még esélyt se adjon magának a szaporodásra, sőt... az leginkább dögöljön meg minél előbb... köszönöm

2016. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!