Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy vegyem ra edesanyamat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ra edesanyamat, hogy nalunk aludhasson a baratom?

Figyelt kérdés

Lassan 2 honap

ja vagyunk egyutt, anyam is tud rola, kedveli a fiut. Ettol fuggetlenul nem hiszem, hogy megengedne, mert azert megis... De nem csinalnank semmi olyat, bezzelgetnenk, ilyenek.

14/l



2015. dec. 21. 23:35
1 2
 1/11 K. Isti ***** válasza:
Szerintem nem engedné meg.De próbáld meg megkérdezni őt.
2015. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 15 éves lány vagyok. Nekem anya még azt se engedi hogy én elmenjek hozzájuk. Nem hogy ottaludjak... vagy fordítva. És már 16 leszek egy hónap múlva.

Szerintem 14 évesen ne próbálkozzál az ottalvással. Majd 16 évesen már lehet meg fogja engedni.

De két hónap után már együtt akartok 14 évesen aludni? Okés hogy semmi intim kapcsolat nem lenne köztetek

..de tényleg korai minden téren

2015. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Dee mi ez b+ istenem a fiuknak örül a szülee h van v kie a lányoknál meg nem aludhat ott istenem, meg am is semi oat nem akartok, de a szülő belegondolhatna hogy még mindig jobb mint a suli wc be..
2015. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 K. Isti ***** válasza:
100%
3. Ez egy konkrét mondat volt XD
2015. dec. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most na valakinek meg kell mondani az igazat.. Bár már min lepődjek meg mikor idősebb ismerősöm mesélte hogy fiatal korába az apja eltiltotta a csajtol csak mer ci gány származású volt.. Egyépkén ezzel az ismerősömmel jóba vok meg minnen .. na jó befejezem mer végén leirom az életem.. 3.voltam ..
2015. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én nem engedném ennyi idősen a lányom, az biztos. Persze megértem, hogy te akarod.. :/

17F

2015. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 El Greco ***** válasza:
Bérmaapám a lányai barátait beengedte, de megmutatta nekik a csodás(tényleg) pisztolykészletét.
2015. dec. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jol teszik ha nem engedik en se engednem meg nem tudhatod hogy mit hoz az ejszaka lehet hogy a fiu mashogy gondolja azt az "alvast" es vegul nem az lenne belole.. 16/l
2015. dec. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért a lányokat sem kell félteni. Lehet, hogy a lány gondolja máshogy az alvást, a fiú meg persze hogy belemegy ;)
2015. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem kell mindig rosszra gondolni :D

Kész röhej ez az általánosítás. Nem mindenki d*gatja meg magát 14 évesen...

2015. dec. 23. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!