Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, hogy jöjjek össze a kiszemeltemmel? :

Figyelt kérdés

Na tehát az a helyzet hogy van egy lány aki igazán tetszik.egy suliba járunk egy környéken lakunk és már csomoszor találkoztunk,van kistesója is akivel sokat játszok amikor összetalálkozunk.Van a lánynak elméletileg egy kapcsolata(azért elméletileg mert azt beszélik ,hogy van de ennek ezen kívül semmi jele) amikor eljön a közeli játszótérre mindig azt érzem hogy figyel ami valamilyen szinten igaz is mert sokszor néztem rá amikor ő is rám és láttam hogy hirtelen elrántja CSAK a szemeit.

Na tehát mit javasolnátok,fiúk/lányok egyaránt mit tehetnék ez ügyben,hogy megismerkedjek vele közeli kapcsolatban.



Ja és van egy kettő ötletem,pl elhí ni valahova agy csak egyáltalán beszélgetni ,esetleg ajándékot venni neki(plüs maci) vagy valami ehhez hasonló.

16/F


2017. júl. 7. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ajándékot egyelőre hanyagold, de mondjuk beszelgethetsz vele


Neked is van kistesod? Vagy a játszótér közelében laksz?

2017. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ajándék szerintem nem jó ötlet, olyan, mintha meg akarnád vásárolni a figyelmét.

Valami közös program - ez már jobb, közben kiderítheted, hogy van-e valakije.

2017. júl. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs testvérem(kutyám van) és kb olyan 150-200 méterre lakom a játszótértől.
2017. júl. 7. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!