Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 5 hónapja nem tudom elfelejten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapja nem tudom elfelejteni a lányt, nagyon fáj még mindig, visszajön még valaha?

Figyelt kérdés
Egy lány,akivel nagyon szerelmesek voltunk egymásba,kihűlt az összes érzelme irántam,talált mást.Egyik pillantatba meggondolta magát és elment.Akkor nagyon tapasztalatlan voltam és rengeteg dolgot elszúrtam 5 hónapja nem tudom elviselni a fájdalmat.Rengeteget változtam azóta.Van egy másik lány most az életemben de még csak a közelébe sem ér.5 hónapja nem tudom túltenni magam rajta,bármikor a képeit nézem,bármikor az édes hangját hallgatom,a régi beszélgetések.Befekszem az ágyamba szomorú zenét hallgatva sírok miközben a gyönyörű szemeit nézem,az aranyos mosolyát,gyönyörű volt vele lenni és soha nem tudtam volna elképzelni hogy egyszer majd nem lesz.Mindig nevettünk együtt magamhoz öleltem és nagyon vigyáztam rá.Most is folyik a könnyem.Neem ez nem történhet meg.Mi mindig tudunk miről beszélgetni és mindig jó kedvünkben voltunk olyan ez nem történhet meg :( Elveszítettem,mintha meghalt volna. Igen, és én egy érzelmes srác vagyok.De sokkal kevésbé voltam érzelmes előtte. Összetörte a szívem,érzelmileg megölt.Nem ő az oka.Azért mert bizinytalan és akkor még nagyon hülye voltam.Most râjöttem mit hibáztam teljesen más lennék.Életemben nem sírtam annyit mint érte.De legalább tudom hogy őszintén szeretem és kellenek azok a régi szép idők. Visszatalál még hozzám? Mindent meg tudnék adni most neki ha itt lenne mellettem. Nyugtassatok meg légyszi.Hozzátok mikor tért vissza a volt párotok? 20f
2017. júl. 8. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudja megmondani. Szerintem nagyon aranyos, hogy ennyire szereted és biztos vagyok benne, hogy ő is értékelni fogja.😊

Egy komoly beszélgetés megoldhatja a problémát. Kitartást, én szorítok!😇

2017. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán ez segiteni fog. SOSE ADD FEL! Bízok benned! :)


[link]

2017. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!