Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem vagy csak kihasználom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy csak kihasználom?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy megismertem egy fiút aki nagyon kedves, figyelmes és jól kijövünk. Mikor bókolt mindig egyfajta kellemes bizsergést éreztem, viszont mikor bevallotta hogy szeret nem. A lényeg hogy a kinézete sajnos nem nagyon tetszik, és a személyisége sem tökéles. Nekem még nem volt barátom így tapasztalatlan vagyok. Nem tudom hogy tényleg szeretem-e vagy csak az örömtől hogy valaki foglalkozik velem nem látok. Hogy deríthetném ki hogy szeretem-e? Nagyon zavar ez a dolog. Nem szeretném kihasználni.
2017. júl. 8. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:
16L és 18F ha számít (neki már volt barátnője) (azt kihagytam hogy még nem találkoztunk)
2017. júl. 8. 14:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Találkozzatok és meglátod. Az exem nekem sem tetszett neten keresztül a személyisége, de találkozásnál kb minden megváltozott. Igazából mindenki szerintem kicsit/nagyon más élőben, szóval megérne egy próbát úgy.
2017. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is talalkoztal vele, és rossz erzes hallani tole azt a szot hogy szeretlek akkor valoszinuleg nem szereted. Ha szeretsz valakit azt érzed. Bár mindenkinel mas de legtobb esetben : folyton öt akarod latni/talalkozni vele, mindenet tokeletesnek latod a hibait is , pillangok repkednek vagy a szived szorit, ha arra gondolsz hogy elveszotheted rosszul leszel/sirni kezdesz/kedvtelen leszel, és néhányan hajlamasak kisebb depresszioba esni ha a szeretett illetőt nem látják huzamosabb ideig/elutazik. Ha nem erzed hogy szerelmes lennel akkor a bokok miatt nem leszel az.
2017. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
személyiségre*
2017. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 amiket leírtál mind megvan. Ha pár óráig nem ír már nagyon hiányzik. Egész nap beszélnék vele és nem akarom elveszíteni. Nem mondtam hogy rosszul esik ha azt mondja hogy szeret csak nagyon zavar hogy egy kis izgatottságon kívül (eléggé gyengének éreztem magam és összeszorult a szívem) nem történt semmi. A hibáit már megszoktam, senki sem hibátlan. Én is abban reménykedem hogy ha majd találkozunk más lesz de egyben félek is. Amúgy szeretem látni a mosolyát.
2017. júl. 8. 14:52
 6/7 anonim válasza:
amikor éppen álmodozol a hercegedről, akkor őt képzeled el mint a herceged? ha valaki mást akkor nem szereted. ennyi idősen az ember hajlamos összejönni valakivel mert nincs más, mert ez az első hogy valaki érdeklődik iránta, mert jó érzés azt mondani a barátnőknek hogy igen a Marci, de ez még nem jeleneti azt hogy szeretnéd. nem fog összedőlni a világ ha nem szereted és mégis összejössz vele, csak arra figyelj hogy ha nem szereted akkor pl ne feküdj már le vele. azzal várd meg azt akiért igazából odáig leszel!
2017. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó én is erre gondoltam, hogy nem látok a rózsaszín ködtől. De vele szoktam álmodozni. bár úgy hogy még nem láttam élőben nem könnyű
2017. júl. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!