Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire bizalmatl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire bizalmatlan, és hogy győzhetem le?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok teljesen megbízni a barátnőmben. Nem attól félek, hogy lefekszik valakivel, csak az.ilyen apro fullenteseket se tudom elviselni, es amit neha elmond az nekem kicsit nem tiszta es csak ketelkedek...ezzel mar az oruletbe kergetem minden egyes nap. Foleg hogy tavol vagyunk most egymastol.

2017. júl. 9. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kinőttem. Sajnos szétbarmoltam egy kapcsolatomat ezzel, mai napig szarul esik mert nagyon szerettem (mondjuk igaz, ami igaz, undorítómód sokat füllentett, ha kérdezett az sem volt igaz).

De túlzásba vittem. Tanulópénz volt. Bízni én sem nagyon tudok, de ahogy feljődik az érzelmi intelligenciád és tudatosan építed magadban megtanulod kontrolálni. 21f

2017. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt beszéljétek meg, ez olyan probléma, amire közösen kell megoldást találni. Ha te elvárod tőle a teljes nyitottságot, legyél te is az. Próbáljátok meg kitalálni a probléma forrását, és annak megoldását. Nagyon drukkolok nektek! :)
2017. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!