Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet olyan embert meghódítani, aki lelkileg sérült, bizalmatlan, önző, képtelen kimutatni a szeretetet és a saját világában él és sokkal rosszabb anyagi körülmények között van és emiatt bizonytalan plusz a családja sem szereti?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha jót akarsz magadbak, sehogy. Volt ilyen párom, végtelenül önző és egyben elesett volt. Érzelmileg teljesen kizsákmányolt, tönkretett és a végén ő hagyott el, mondván, hogy ő most nem képes egy komoly párkapcsolatra.

Menekülj

2017. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

A kulcsszavak azok: Önző, nem képes kimutatni a szeretetét.

Ha nem képes valaki szeretni, akkor ő sem érdemli meg hogy bárki is szeresse. Az ilyennek sose legyen társa.

2017. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Jobban jársz, ha tovább lépsz.
2017. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Sehogy. Egy ilyen ember sose lesz olyan szerelmes, hogy fusson utánad. Jó esetben eltűri a rajongásod, rosszabb esetben elvárja. De egy jó szót nem fogsz tőle kapni.


Inkább azon törd a fejed, hogy neked milyen lelkivilágod van, ha egy ilyen semmire se alkalmas, alja hulladék után futsz.

2017. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Menekülj!

2017. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sehogy. Miért akarsz egy életképtelen embert meghódítani?


Neki egy pszichológus kellene nem pedig párkapcsolat.

2017. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha eljátszod a mentő angyal szerepet. Más kérdés, hogy én nem ajánlanám, mert tönkremész benne.
2017. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előzővel egyet értek annyiból, hogy ha valóban önző a kérdező által felvetett illető, akkor az az egy tényező önmagában komoly problémaforrás lehet.


Egész huszonéves koromban játszottam a mentőangyal szerepét -holott én magam se voltam sose könnyű helyzetben-, mártír voltam több szempontból is. De azóta kikupálódtam, rájöttem 30 körül, hogy az optimum kicsit arrébb van. Egy egészséges szintű önzésre mindenkinek szüksége van, nekem is.


De nem a tényleges önzésre.

Biztos, hogy önző? Miben nyilvánul meg?

2017. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!