Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek hányadik szeretett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hányadik szeretett emberke, viszonozta a szerelmeteket, és hogy jöttetek össze vele?

Figyelt kérdés

Én mostanra, 18 éves koromra már a plátói szerelem szinte összes típusát virtuózul végigzongoráztam, de valódi kapcsolat teremtéséhez még sosem spékelt meg elég szerencsével a Jóisten... Volt, amikor minden nap órákon keresztül bambultam észrevétlenül (legalábbis remélem :P) az illető elragadó karizmájára, volt amikor még a létezésemet sem volt lehetőségem a tudtára adni, volt amikor a srác kezdetben viszonzatlanul oda volt értem, aztán nekem sikeredett addigra megkedvelnem, mikorra ő már jócskán kiszeretett belőlem sőt, legutóbb a kölcsönösen érdeklődtünk egymás iránt a fiúval, de szétkapott minket röpke 2567 km, és egy roppant gyér angol nyelvtudás az ő részéről...

Szóval, nektek hány plátói borzalmatok volt mire végre összejöttek a dolgok, és hogyan alakult a kapcsolatotok?



2017. júl. 10. 15:47
 1/6 I noor Y ***** válasza:

Nekem volt egy szerelmem, azthiszem 11 eves lehettem amikor hat elso ranezesre megtetszett aztan idovel azthiszem beleszerettem. Neha ugy ereztem ez az erzes kolcsonos viszont osszesegeben viszonzatlan volt.

Meg akkor meg tul kicsik voltunk ehhez

En meg tutyi mutyi :'D

Ballagasig szerelmes voltam bele es meg utana is fajt h nem lathatom..viszonylag sokaig...azota nem voltam szerelmes viszont megismertem egy lanyt akibe igazan az lehettem volna de a korulmenyek miatt abba kellett hagynunk a beszelgetest

Azota nemigazan gondolok vissza az elso lanyra, de amikor megis akkor orulok neki h viszonzatlan es platoi volt mert tudom( a 2. Lany utan) h nem illettunk volna ossze

Es ha osszejovunk az egesz emlek rossz lett volna rola

Igy viszont mindig oromtelien gondolok vissza ra, es ugy h igy volt szep

2017. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 I noor Y ***** válasza:

Ja igen a 2. Lany viszonozta volna de mondtam h abba kellett hagynunk a beszelgetest ( a kerdesre valaszolva)

Ez lemaradt

2017. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 I noor Y ***** válasza:

17/F

Ez is lemaradt :'D

2017. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Huuh..

5 plátói borzalmam volt,ebből kettő jelentősebb.

1. Ötödikes koromtól nyolcadikig. Tipikus hú meg há,barátok lettünk végül,én annyival is beértem,aztán később kiderült,hogy ő is szerelmes volt belém,csak félt.

2.-3. Nyolcadik végén,szerintem csak sima "fellángolás" az első miatt próbáltam másba szerelmes lenni.

4. 9-11. osztály között. Hívott randira,nem volt teljes mértékben viszonzatlan,de viszonzott sem lett. Rémes volt.

5. 2014.December-2015 február között,fellángolás. Nehezen,de sikerült elfelejteni.


És akkor jöjjön a sikersztori.


18 voltam (januári vagyok) 2015 május.

Neten ismerkedtünk meg,és viszonylag hosszú ideig ment az udvarlás. Teljesen véletlenül látott meg akkor augusztus elején a helyi bevásárlóközpontban. Másnap rám írt,hogy látott,gyönyörű vagyok,jó lenne találkozni. Augusztus 25.-én volt az első randink,29.-én a második,és akkor jöttünk össze.

2016. Májusban összeköltöztünk,ekkor már 19 voltam.

Az összeköltözésnek 14 hónapja,illetve jövőhónapban 2 éve,hogy együtt vagyunk.

2017. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, eddig háromnál tartok. Az első az általános iskolás osztálytársammal volt, 8. év végétől tartott kb. másfél évig kisebb-nagyobb megszakításokkal. A 2. kicsit több, mint egy évig, itt ismerkedtem meg azzal a leányzóval. A 3. 2 hónapig, szintén neten. Szóval az Égiek nem csak veled tréfálkoznak... 18/F
2017. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
elsonek 9 evesen voltam szerelmes egy 13 eves fiukaba,es akkoriban felvoltam haborodva amiert nem jott ossze velem... :D szegenyke lehet nem akart pedofilkodni. ez a "szerelem" tartott kb fel evig,mert utana elballagott a sulibol :( de mindig irtam neki szerelmes leveleket meg tudtam hogy mikor hany oraja van es kimentem hozza az ebedlohoz.stb.kis cukika voltam😂aztan 12 evesen szerelmes lettem egy 14 eves sracba,bele jo masfel evig kb. o volt az elso nagy szerelmem.aztan kovetkezo ev tavaszan megismerkedtem egy csajjal aki minden fiukaval kimaszkalt eshat kovettem a peldajat:)))) nem,nem vagyok ra buszke.ugy ismertem meg a baratomat 13 evesen akivel maig egyutt vagyunk.most 14 vagyok.
2017. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!